وزارت-ارشاد


لابراتوار وزارت ارشاد،قلب تپنده سینما

کارکنان لابراتوار مظلوم ترین و بی ادعاترین بخش سینمای ایران بودند و هستند.هیچ وزیر و مدیری قدر این مردان و زنان زحمتکش را ندانست و نمی داند.

‏۱۵-‏آذر-‏۱۳۹۸

رفع توقیف یک فیلم افتخاری ندارد که آن را تقسیم کرد!

«خانه پدری»،قربانی مسلخ چپ و راست!

این رفع توقیف اتفاقی نیست که بشود به خاطر آن سرها را به نشانه افتخار بالا گرفت،بلکه شکست بزرگی است که باید در مقابل آن قامت خم کرد!با این وجود اگر قرار است نهاد، سازمان،گروه یا شخصی به این پیروزی بزرگ!افتخار کند،آن سازمان سینمایی است که این بازی را آغاز کرد و به پایان رساند.

‏۲۲-‏آبان-‏۱۳۹۸

مشکل و عیب بزرگ حسین انتظامی،گوش نکردن به نقد منتقدان دلسوز و آگاه است

حالا با این اوضاعی که پیش آورده اید،دو راه بیشتر مقابل شما،مشاور اعظم و مدیران تان نمانده است.یا از کیانوش عیاری و فیلم اش احقاق حق کنید یا بروید و سازمان سینمایی را به امان خدا رها کنید.اعتقاد همه این است که در این اوضاع و شرایط، امور سازمان سینمایی ،بدون رییس بهتر و سالم ترمی چرخد!

‏۷-‏آبان-‏۱۳۹۸

باز خواست مسوولان و اهمال کنندگان سریال «خواب زده» توسط قوه قضاییه

زیر سایه مرگبار سکوت مدیران،رسانه ها و اهالی سینما،پیکر کباب شده وحید جعفری مظلومانه دفن شد!

وزارت ارشاد،سازمان سینمایی،خانه سینما،تلویزیون و رسانه ها ،چرا وقتی که یک حادثه کوچکی برای فردی اسم و رسم دار رخ می دهد،همه گریبان دری کرده ، اتفاق را پیگیری و مدام خبرش را در شیپور دمیده و می دمند،اما در قبال کباب شدن جوان رعنای بی نام و نشانی،سکوت مرگبار اختیار می کنند؟!

‏۲-‏آبان-‏۱۳۹۸

رده بندی سنی فیلم‌های سینمایی، یک شوخی بی مزه!

طرح ریزی و اجرای رده بندی سنی فیلم‌های سینمایی در ایران بیشتر به یک شوخی بی مزه می ماند!

‏۲۷-‏مهر-‏۱۳۹۸

گنه کرد در بلخ آهنگری/به شوشتر زدن گردن مسگری!

خواستن وزیر ارشاد به کمیسیون فرهنگی مجلس برای پاسخگویی به مسئله ای که کوچک ترین ارتباطی به وی و وزارتخانه اش ندارد،توهین به وزیر و این وزارتخانه محسوب می شود.

‏۲۵-‏مهر-‏۱۳۹۸

سکوت مرگبار و نفرت انگیز سازمان سینمایی و روابط عمومی اش در قبال کباب شدن یک جوان هنرمند ستودنی است!!!

آرت کافه-ملانصرالدین:جوان با استعداد و هنرمندی بر اثر اهمال و ندانم کاری تهیه کننده و طراح صحنه سریالی،زنده زنده در آتش مشتعل شده با بنزین کباب می شود،اما همه عافیت طلبی پیشه کرده و سکوت می کنند،چرا؟چه مصلحت و منافعی وجود دارد که آنها را وادار به سکو ...

‏۲۴-‏مهر-‏۱۳۹۸

مرگ جانگزا و مظلومانه وحید جعفری را جدی بگیرید!

خانواده مرحوم وحید جعفری و دیگر آسیب دیدگان نیز نباید به راحتی از خون فرزندشان بگذرند،زیرا اگر کوتاه بیایند دوباره از این حوادث رخ خواهد داد.

‏۲۳-‏مهر-‏۱۳۹۸