سیدرضااورنگ


شهلا ریاحی را با چهره ای که در اوج بود به یاد آورید

شهلا ریاحی و دیگر هنرمندان بیمار را همان گونه که در جوانی بودند و آنان را برای هنرنمایی شان ایستاده تشویق می کردید به یاد آورید و همچنان برای شان احترام قائل شوید و دوست شان بدارید.

۵ روز و ۲۲ ساعت پیش

جشن گرفتن خوب است،اما نه روی گرده زخمی مردم و پیش چشم گرسنگان!

بروید جشن خود را پیش از موعد مقرر و با عجله برگزار کرده و روی گرده زخمی و پشت خنجر خورده مردم گرفتار و اهالی دردمند سینما رژه غرور آمیز رفته و رقص و پایکوبی کنید!!!

‏۱۸-‏مرداد-‏۱۳۹۸

با وقار و هنرمند،مثل ژاله علو

ژاله علو در آسمان ادب و هنر از ستاره هایی است که همواره درخشیده و خواهد درخشید.

‏۱۴-‏مرداد-‏۱۳۹۸

آقای مجیدی،بچه های آسمان هنوز کفش ندارند،شما چطور؟!

شما با نردبان بچه های آسمان اوج گرفتید و رضامیرکریمی بر گرده زخمی بچه های مدرسه همت پای نهاد و بالا رفت.قدر کسانی که شما را صاحب شهرت و ثروت کردند بدانید.

‏۱۳-‏مرداد-‏۱۳۹۸

سازمان سینمایی حوزه هنری، وزارتخانه ای بی وزیر!

در این ۲۰ سال اخیر سازمان سینمایی حوزه و شرکت بهمن سبز که در پخش و اکران فیلم فعال است،چه گلی به سر این سینمای از نفس افتاده زده اند؟!نه در عرصه فیلمسازی موفق بوده اند و نه در اکران فیلم ها.

‏۱۲-‏مرداد-‏۱۳۹۸

سرنوشت اسکندر مقدونی، در انتظار باجگیران هنر و سینما!

افراد باجگیر و سرمایه دار کی می خواهند از سرنوشت اسکندر مقدونی درس گرفته و پای کثیف و سنگین خود را از روی خرخره هنر و سینمای ایران بردارند؟!

‏۱۱-‏مرداد-‏۱۳۹۸

حسین آهی؛شمس الدین محمد بن قیس زمان

مسوولان فرهنگی کشور نباید تنها اخبار سلبریتی های کاذب را پیگیری کرده و با آنان عکس و فیلم بگیرند! سلبریتی های خودخوانده جز تیشه زدن به فرهنگ این کشور کهن،چه کاری از عهده شان برآمده و می آید؟

‏۸-‏مرداد-‏۱۳۹۸

مسعودکیمیایی،ناشناخته ای در میان شناخته ها

دنیای کیمیایی هنوز ناشناخته هایی دارد که علاقه مندان و منتقدان آنها را کشف نکرده اند.اغراق نیست اگر بگویم خودش نیز هنوز توانایی های خویش را به طور کامل کشف نکرده است.

‏۷-‏مرداد-‏۱۳۹۸