حوزه-هنری


پدیده آشنای سوراخ،سوژه ناب و مهم یک فیلم سینمایی!

نمی دانم کارگردان و تهیه کننده فیلم «زیر نظر»، دانش و سواد سوراخ شناسی شان روی صفر یا زیر صفر است که از روی ندانم کاری خواسته اند پدیده منحصر به فرد و آشنای سوراخ را به ایرانیان سوراخ شناس،بشناسانند

‏۱۱-‏دی-‏۱۳۹۸

با ورود رییس سازمان تبلیغات اسلامی

مناقشه سازمان سینمایی و حوزه هنری وارد فاز جدید شد!

وقتی رییس سازمان تبلیغات اسلامی وارد این بحث شده و برای دادن پروانه نمایش به یک فیلم معمولی با وزیر ارشاد مذاکره می کند،نشان دهنده این است که قضیه مهم تر از این حرف هاست

‏۱۰-‏دی-‏۱۳۹۸

با صدای پیام عزیزی

آلبوم موسیقی «محمد رسول الله» (ص) رونمایی شد

مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی «محمد رسول الله» (ص) با خوانندگی و آهنگسازی پیام عزیزی و تنظیم فردین لاهورپور با حضور هنرمندان کشور و با همت مرکز موسیقی حوزه هنری برگزار شد.

‏۲۲-‏آبان-‏۱۳۹۸

گفت‌وگو با سیدرضا اورنگ/بخش اول

سازمان سینمایی نمی‌تواند فقط مجوز اکران بدهد و بگوید بقیه ماجرا با ما نیست!/هنرمندان پیش از انقلاب نباید ممنوع الکار می‌شدند

یک پیشکسوت رسانه‌ عدم وجود قانون در حوزه سینما را علت مشکلات حوزه اکران دانست و اهداف سازمان سینمایی در اکران فیلم «خانه پدری» را تشریح کرد.

‏۱۸-‏آبان-‏۱۳۹۸

خانواده محترم شهید علی صیادشیرازی،برای حفظ شان و مقام شهید

جلوی ساخت سریال «شهید صیاد شیرازی» را بگیرید

افراد توانمندی در عرصه تهیه کنندگی و کارگردانی در کشور وجود دارند که همه آنان کاربلد هستند و در کار خویش خبره،با وجود این افراد نخبه،چرا ساخت سریال «شهید صیاد شیرازی» باید به یک تهیه کننده انتصابی و پر حرف و حدیث سپرده شود؟!

‏۱۲-‏آبان-‏۱۳۹۸

محمدرضا شفاه محصول کدام خم رنگرزی حوزه هنری است؟!

آرت کافه-مهر: علی ملاقلی‌پور این روزها در تدارک ساخت یک سریال کمدی برای شبکه سه سیماست. محمدرضا شفاه نیز تهیه‌کنندگی این مجموعه را بر عهده دارد . این سریال در باشگاه فیلم سوره ساخته می‌شود.

ملانصرالدین:ساخت فیلم های سینمایی و سریال های تلو ...

‏۹-‏مهر-‏۱۳۹۸

برگزاری کارگاه‌های «رویازی» در حوزه هنری

تماشاخانه مهر حوزه هنری تا روز سه شنبه میزبان کارگاه‌های آموزشی «رویازی ۲» خواهد بود.

‏۸-‏مهر-‏۱۳۹۸

سید رضا اورنگ منتقد و مدرس سینما در برنامه سینماپاتوق حوزه هنری:

شخصیت پردازی مناسب عامل مهمی برای جذابیت فیلم است

هشتمین برنامه از سلسله نشست‌های «فیلمنامه فیلم» حوزه هنری با موضوع نقد و بررسی فیلم سینمایی «دزد کتاب» با کارگردانی برایان پرسیوال در سالن اوستای حوزه هنری برگزار شد.

‏۶-‏مهر-‏۱۳۹۸