@nasrodinmolla


«رگ» ایوب آقاخانی در صحنه تئاتر

ایوب آقاخانی نمایش «رگ» را با نگاهی تاریخی و ملی در رثای سه مرزبان ایرانی در هنگام اشغال ایران توسط متفقین به صحنه می‌برد.

‏۳۱-‏تیر-‏۱۳۹۸

حکم حاکم شرع،بهروز افخمی برای برگزاری جشنواره فیلم شهر!

عجیب است از شهردار تازه کار و عشق فیلم تهران،شورای شهر و دیگر مدیران شهرداری که بابت این تعیین تکلیف بهروز افخمی،چرا رگ گردن شان باد نکرد و غیرت شان نجنبید!

‏۲۹-‏تیر-‏۱۳۹۸

تعبیر یک رویا،از لباس زیر فروشی تا قله تهیه کنندگی!

سینمای ایران را در بدترین وضع موجود در تاریخ خودش قرار داده اند.وقتی یک زیرپوش فروش می شود تهیه کننده سینمای ایران،انتظاری غیر از این می توان داشت؟!

‏۲۸-‏تیر-‏۱۳۹۸

فردوس کاویانی،شقایقی در کویر هنر

چه بدخواهان بخواهند و چه نخواهند،فردوس کاویانی،شقایقی است در دل کویر عرصه بازیگری ایران که همواره و از هر سو به چشم آمده و خواهد آمد.

‏۲۷-‏تیر-‏۱۳۹۸

انتشار مقررات و آئین‌نامه داوری بخش جلوه‌گاه امید جشنواره کودکان و نوجوانان

وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، نهادها و بخش‌های خصوصی که علاقه مند به مشارکت، داوری و اهدای جایزه به فیلم‌های شرکت‌کننده در جشنواره کودکان و نوجوانان هستند، می‌توانند با رعایت ضوابط و مجموعه مقررات به فیلم منتخب‌شان جایزه دهند.

‏۲۷-‏تیر-‏۱۳۹۸

جشنواره «فیلم شهر» یا سطل زباله ای بزرگ و دهان گشاد؟!

برطرف کردن مشکلات عدیده شهری مهم تر است یا سینما؟شمایی که دم از سینما و حمایت از جشنواره کذایی «فیلم شهر» می زنید،اصلا می دانید که قشر ضعیف و حتی متوسط جامعه،به دلیل ناتوانی مالی قدرت خرید حتی یک بلیت سینما را نیز ندارند؟

‏۲۷-‏تیر-‏۱۳۹۸

هدف از تشکیل شورای صنفی نمایش ،رفع مشکل اکران بود یا بیشتر کردن آن؟!

هدف از تشکیل این شورا رفع مشکل اکران بود یا بیشتر کردن آن؟!اگر رفع آن بود که بعد از گذشت ۱۵ سال باید مشکلات از بین رفته یا حداقل کاسته می شد،اما چنین اتفاقی نیفتاده و انگار نخواهد افتاد!

‏۲۳-‏تیر-‏۱۳۹۸

عربده کشی و نفس کش خواهی تهیه کنندگان لمپن در سینمای ایران!

لکه ننگ تهیه کنندگان لمپن دامن شرافت سینمای شریف ایران را آلوده کرده است!

‏۲۱-‏تیر-‏۱۳۹۸