یادداشت


حکم حاکم شرع،بهروز افخمی برای برگزاری جشنواره فیلم شهر!

عجیب است از شهردار تازه کار و عشق فیلم تهران،شورای شهر و دیگر مدیران شهرداری که بابت این تعیین تکلیف بهروز افخمی،چرا رگ گردن شان باد نکرد و غیرت شان نجنبید!

حدود ۲ روز پیش

تعبیر یک رویا،از لباس زیر فروشی تا قله تهیه کنندگی!

سینمای ایران را در بدترین وضع موجود در تاریخ خودش قرار داده اند.وقتی یک زیرپوش فروش می شود تهیه کننده سینمای ایران،انتظاری غیر از این می توان داشت؟!

۲ روز و ۱۵ ساعت پیش

فردوس کاویانی،شقایقی در کویر هنر

چه بدخواهان بخواهند و چه نخواهند،فردوس کاویانی،شقایقی است در دل کویر عرصه بازیگری ایران که همواره و از هر سو به چشم آمده و خواهد آمد.

۳ روز و ۲۰ ساعت پیش

جشنواره «فیلم شهر» یا سطل زباله ای بزرگ و دهان گشاد؟!

برطرف کردن مشکلات عدیده شهری مهم تر است یا سینما؟شمایی که دم از سینما و حمایت از جشنواره کذایی «فیلم شهر» می زنید،اصلا می دانید که قشر ضعیف و حتی متوسط جامعه،به دلیل ناتوانی مالی قدرت خرید حتی یک بلیت سینما را نیز ندارند؟

۴ روز و ۸ ساعت پیش

خائنین به مردم تهران یا خادمین؟!

شاید از نظر شما و عده ای دیگر که با اشغال پست های گوناگون و گرفتن حقوق های کلان دولتی و غیر دولتی به اوج رفاه رسیده اند،ریختن بیت المال مردم در گلوی گشاد یک جشنواره و دست اندرکارانش خدمت محسوب شود،اما از نظر ما و مردم گرفتار،خیانت به حساب می آید!

۵ روز و ۲۱ ساعت پیش

تحلیل جرم شناسی یک قتل خیابانی

کارت قرمز

فصل دوم قانون مجازات اسلامی که در مورد موانع مسوولیت کیفری می باشد به جنون واختلالات روانی فرد بزهکار توجه دارد.

۶ روز و ۱۵ ساعت پیش

شبکه آموزش صداوسیما،طفیل بیت المال!

یکی از این شبکه های بی خاصیت که فقط بار مالی بر دوش مردم دارد ،شبکه آموزش است که حتی به اندازه مدیران و کارمندانش نیز مخاطب ندارد!

۶ روز و ۱۶ ساعت پیش

هدف از تشکیل شورای صنفی نمایش ،رفع مشکل اکران بود یا بیشتر کردن آن؟!

هدف از تشکیل این شورا رفع مشکل اکران بود یا بیشتر کردن آن؟!اگر رفع آن بود که بعد از گذشت ۱۵ سال باید مشکلات از بین رفته یا حداقل کاسته می شد،اما چنین اتفاقی نیفتاده و انگار نخواهد افتاد!

‏۲۳-‏تیر-‏۱۳۹۸