صداوسیما


کیانوش عیاری:

تصویربرداری سریال «۸۷ متر» تا سه ماه دیگر تمام می شود

عوامل مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» این روزها پرتلاش برای ضبط سکانس های باقی مانده از این سریال طنز هستند.

‏۱۶-‏بهمن-‏۱۳۹۸

اکران فیلم ها به قرعه کشی رسید

متاسفانه این قانون ایران است که اگر فرد یا افرادی بخواهند کار ارزشمندی انجام دهند،دست هایی نامریی از غیب می رسند و مانع پیشرفت آنان می شوند!

‏۱۲-‏بهمن-‏۱۳۹۸

زمان مرده و بی اخلاقی در برخی از سریال های شبکه خانگی

«دل» یا یک مشت گل؟!

سریال «دل» به خاطر ضعف مفرط کارگردان و تهیه کننده آن،بسیار ملال آور است و ریتم کندی دارد،آنچنان کند که مردم بی خواب را نیز وادار به خواب می کند!

‏۴-‏دی-‏۱۳۹۸

«دور همی» لاکچری روی گرده مردم گرسنه!

جناب رییس صداوسیما،آقای معاون سیما،دیگر مدیران ریز و درشت این نهاد که این چنین برای افراد و برنامه های خاص،خاصه خرجی می کنید،این عدالت است؟!خدا از کار شما راضی است؟طناب سفت و تنگ حق الناس را بر گردن خویش حس نمی کنید؟!

‏۱-‏دی-‏۱۳۹۸

سریال سخیف «وارش» دل مردان و زنان گیلان زمین را به درد آورد

گیلان،شاهرگ غیرت ایران

اگر برای مردم گیلان و ایران احترام قائل هستید،هرچه زودتر جلوی پخش سریال «وارش» را بگیرید و عاجزانه و مودبانه از ملت گیلان و ایران عذر خواهی کنید.

‏۲۰-‏آذر-‏۱۳۹۸

گفت و گو با سیدرضا اورنگ

باید بازیگر و کارگردان از هالیوود بیاوریم تا قهرمانان ملی ما را درست به تصویر بکشند

معرفی شخصیت‌های ملی و مذهبی و قهرمانان ۸ سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی همواره از دغدغه‌های دلسوزان کشور بوده است ،اما ساخت آثار سینمایی و تلویزیونی همواره به دلیل ضعف فنی و محتوایی، تصویر دیگری از این شخصیت‌ها به مخاطب ارائه کرده است.

‏۱۴-‏آذر-‏۱۳۹۸

توقف تولید سریال «دختر شینا» اتفاق خوبی است

ساخت سریال «دختر شینا» که فیلمنامه آن بر اساس زندگی نامه شهید ستار ابراهیمی نوشته شده،بی شک یکی از همین سریال هایی است که اگر تولید می شد، به خاطر ناتوانی تهیه کننده و کارگردان آن،به جایگاه قهرمانان ملی آسیب جدی می زد.

‏۱۱-‏آذر-‏۱۳۹۸

با غرور ملی بازی نکنید

جولان مدیران اعجوبه در تلویزیون!

شومن بودن و مجری گری کار هرکسی نیست،توانایی،سواد،بیان خوب و جذابیت می خواهد.مدیران تلویزیون چرا امر مهم اجرا را به هیچ گرفته و می گیرند؟!آیا نسبت به فن اجرا بی سواد هستند یا به عمد می خواهند به فن و هنر اجرا در تلویزیون ایران لطمه بزنند؟!

‏۱۹-‏آبان-‏۱۳۹۸