صداوسیما


سریال سخیف «وارش» دل مردان و زنان گیلان زمین را به درد آورد

گیلان،شاهرگ غیرت ایران

اگر برای مردم گیلان و ایران احترام قائل هستید،هرچه زودتر جلوی پخش سریال «وارش» را بگیرید و عاجزانه و مودبانه از ملت گیلان و ایران عذر خواهی کنید.

۳ روز و ۱۰ ساعت پیش

گفت و گو با سیدرضا اورنگ

باید بازیگر و کارگردان از هالیوود بیاوریم تا قهرمانان ملی ما را درست به تصویر بکشند

معرفی شخصیت‌های ملی و مذهبی و قهرمانان ۸ سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی همواره از دغدغه‌های دلسوزان کشور بوده است ،اما ساخت آثار سینمایی و تلویزیونی همواره به دلیل ضعف فنی و محتوایی، تصویر دیگری از این شخصیت‌ها به مخاطب ارائه کرده است.

‏۱۴-‏آذر-‏۱۳۹۸

توقف تولید سریال «دختر شینا» اتفاق خوبی است

ساخت سریال «دختر شینا» که فیلمنامه آن بر اساس زندگی نامه شهید ستار ابراهیمی نوشته شده،بی شک یکی از همین سریال هایی است که اگر تولید می شد، به خاطر ناتوانی تهیه کننده و کارگردان آن،به جایگاه قهرمانان ملی آسیب جدی می زد.

‏۱۱-‏آذر-‏۱۳۹۸

با غرور ملی بازی نکنید

جولان مدیران اعجوبه در تلویزیون!

شومن بودن و مجری گری کار هرکسی نیست،توانایی،سواد،بیان خوب و جذابیت می خواهد.مدیران تلویزیون چرا امر مهم اجرا را به هیچ گرفته و می گیرند؟!آیا نسبت به فن اجرا بی سواد هستند یا به عمد می خواهند به فن و هنر اجرا در تلویزیون ایران لطمه بزنند؟!

‏۱۹-‏آبان-‏۱۳۹۸

‎ تعجیل در تصویب طرح الزام وزارت ارشاد و صداوسیما به حمایت از ساخت فیلم های ضد آمریکایی

کسی مخالف طرح الزام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به حمایت از ساخت فیلم های ضدآمریکایی نیست،اما این طرح زمانی کاربردی است که سینما و تلویزیون ایران توانایی ساخت چنین فیلم ها و سریال هایی را داشته باشند.

‏۱۳-‏آبان-‏۱۳۹۸

خانواده محترم شهید علی صیادشیرازی،برای حفظ شان و مقام شهید

جلوی ساخت سریال «شهید صیاد شیرازی» را بگیرید

افراد توانمندی در عرصه تهیه کنندگی و کارگردانی در کشور وجود دارند که همه آنان کاربلد هستند و در کار خویش خبره،با وجود این افراد نخبه،چرا ساخت سریال «شهید صیاد شیرازی» باید به یک تهیه کننده انتصابی و پر حرف و حدیث سپرده شود؟!

‏۱۲-‏آبان-‏۱۳۹۸

گنه کرد در بلخ آهنگری/به شوشتر زدن گردن مسگری!

خواستن وزیر ارشاد به کمیسیون فرهنگی مجلس برای پاسخگویی به مسئله ای که کوچک ترین ارتباطی به وی و وزارتخانه اش ندارد،توهین به وزیر و این وزارتخانه محسوب می شود.

‏۲۵-‏مهر-‏۱۳۹۸

شبکه آموزش را هرچه زودتر تعطیل کنید!

وقتی شبکه ای به اهدافی که برای آن در نظر گرفته شده، نرسیده و در جذب مخاطب نیز ناتوان بوده،چه دلیلی دارد تا همچنان بیت المال مردم را هدر داده و به فعالیت ادامه دهد؟!

‏۲۲-‏مهر-‏۱۳۹۸