محمدصادق-رنجکشان


سرمایه گذاری با چک های بی محل!

مقصر اصلی توقف «قاتل و وحشی» حمید نعمت الله است

ای کاش نعمت الله این قدر اصرار نداشت تا خودش تهیه کنندگی را بر عهده داشته باشد.ای کاش می دانست که تعادل برقرار کردن میان دخل و خرج یعنی چه!ساده تر از حساب «دو دو تا چهار تا» داریم که از عهده آن هم برنیامد؟!

‏۲۱-‏دی-‏۱۳۹۸

کارت تهیه کنندگی «قاتل و وحشی» را به دام انداخت!

این ندانم کاری و بی تجربگی که از سوی نعمت الله سر زد،باعث می شود که رنجکشان و دیگر سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری روی فیلم ها فقط به نام شخص و کارت تهیه کنندگی وی نگاه نکرده و تجربه و سابقه تهیه کنندگی را بیشتر مد نظر قرار دهند.

‏۷-‏آذر-‏۱۳۹۸

ادامه فیلمبرداری «شنای پروانه» در جنوب تهران

فیلمبرداری «شنای پروانه» نخستین فیلم سینمایی محمد کارت با تهیه‌کنندگی رسول صدرعاملی و سرمایه‌گذاری محمدصادق رنجکشان ، همچنان ادامه دارد.

‏۱۳-‏آبان-‏۱۳۹۸

جناب رسول صدرعاملی، سوگند می خورید که سرمایه محمدصادق رنجکشان پاک است؟!

جناب صدرعاملی،شما سوگند می خورید که سرمایه محمدصادق رنجکشان پاک است؟!ما اهل تحقیق هستیم و با حرف کسی به حقیقت نرسیده و نمی رسیم،حتی با قسامه!برای افرادی چون ما مدرک ملاک است،نه جاروجنجال رسانه ای!

‏۳۰-‏مهر-‏۱۳۹۸

آغاز فیلمبرداری «قاتل و وحشی»

حمید نعمت‌الله «قاتل و وحشی» را با سرمایه محمدصادق رنجکشان مقابل دوربین برد.

‏۱۵-‏شهریور-‏۱۳۹۸

محمدصادق رنجکشان در اکران خصوص فیلم سینمایی سرکوب:

سرمایه گذاران سینما را فراری ندهید

محمدصادق رنجکشان سرمایه‌گذار فیلم «سرکوب» در مراسم اکران خصوصی این فیلم از اهالی سینما درخواست کرد کاری نکنند که سرمایه‌گذاران از این حوزه رانده شوند و دیگر در سینما سرمایه‌گذاری نکنند.

‏۶-‏مرداد-‏۱۳۹۸

جولان سجاد علیجانی و محمدصادق رنجکشان در سینمای ایران!

وقت آن است که وزیر ارشاد و سرپرست سازمان سینمایی اش،پرده سکوت را کنار زده و درباره این مسئله مهم و حساس اعلام موضع قاطع و رسمی داشته باشند.

‏۳-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸

محمدصادق رنجکشان؛واسطه یا عشق سینمای پولدار؟!

حرف های محمدصادق رنجکشان را نه می شود دربست قبول کرد و نه می توان آن را کذب محض دانست،اما این شائبه وجود دارد که ممکن است وی واسطه جایی یا کسی باشد.زیرا فردی که این همه خون دل خورده برای رسیدن به این جایگاه،غیر ممکن است به این راحتی سرمایه اش را حیف و میل کند.

‏۲۰-‏فروردین-‏۱۳۹۸