تهران


درباره فیلم پر حرف و حدیث سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر

«روز صفر» یا زیر صفر؟!

برخی از منتقدان با تجربه و جوان،«روزصفر» را بهترین فیلم جشنواره دانسته اند! به خصوص منتقدی که خود را دانای کل و تافته ای جدا بافته می داند!این منتقد که اکثر فیلم ها را از دم تیغ کند نقد خود می گذراند و با زبانی غیر مودبانه فیلمسازان را می آزارد،چگونه توانسته و می تواند از فیلم «روزصفر» که پر است از ایرادهای فنی و ساختاری تعریف کرده و آن را بهترین فیلم جشنواره بخواند؟!

‏۱۸-‏بهمن-‏۱۳۹۸

شهرداری تهران،کمک به جشنواره فیلم فجر یا خیانت در امانت مردم؟!

شورای شهر تهران مانند همیشه یا محل منازعات سیاسی است و یا ناظری بی منظور است.هیچ نظارتی بر عملکرد شهرداری تهران نداشته و ندارد.

‏۲۵-‏دی-‏۱۳۹۸

انتشار فراخوان سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر

دبیرخانه جشنواره جهانی فیلم فجر فراخوان سی و هشتمین دوره این رویداد سینمایی را منتشر کرد که بر این اساس جشنواره سال ۹۹ از ۲۸ فروردین در تهران آغاز به کار می‌کند.

‏۲۴-‏آبان-‏۱۳۹۸

با کارگردانی حسن معجونی

سه‌گانه «آشپزخانه» به صحنه رفت

حسن معجونی سه‌گانه «آشپزخانه» را با حضور سه گروه از بازیگران جوان شهرهای شیراز، رشت و تهران در سالن اصلی تالار مولوی روی صحنه برد.

‏۳۰-‏مهر-‏۱۳۹۸

حکم حاکم شرع،بهروز افخمی برای برگزاری جشنواره فیلم شهر!

عجیب است از شهردار تازه کار و عشق فیلم تهران،شورای شهر و دیگر مدیران شهرداری که بابت این تعیین تکلیف بهروز افخمی،چرا رگ گردن شان باد نکرد و غیرت شان نجنبید!

‏۲۹-‏تیر-‏۱۳۹۸

احمد مسجدجامعی عنوان کرد:

استقبال مردم پایتخت از رویدادهای فرهنگی

احمد مسجد جامعی استقبال مردم از رویدادهای فرهنگی و هنری در شهر را دلیل گسترش این برنامه ها در سال های اخیر دانست.

‏۳-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸

سخنرانی دکتر انیس دوویکتور متخصص سینمای ایران در مورد آثار مرتضی آوینی

سفارت فرانسه در ایران اعلام کرد دکتر انیس دوویکتور متخصص سینمای ایران بعد از نمایش فیلم مستند «و این است فتح الفتوح» از آثار مرتضی آوینی در خانه هنرمندان ایران سخنرانی می‌کند.

‏۲۰-‏فروردین-‏۱۳۹۸

افتتاح نمایشگاه «اولین» در گالری «ناتالی اوبادیا»ی پاریس

نمایشگاه «اولین» از آثار نیما زارع نهندی با همکاری سفارت فرانسه در تهران در گالری «ناتالی اوبادیا» در شهر پاریس افتتاح شد.

‏۲۴-‏اسفند-‏۱۳۹۷