بعدی
like
اجرایی مطابق استانداردهای جهانی در پایتخت

گروه شیلر میزبان ۹۰۰۰ ایرانی شد

‏. ‏(‏۲۱-‏آبان-‏۱۳۹۸)

کنسرت گروه موسیقی شیلر، ۱۶، ۱۷ و ۲۰ آبان ماه سال جاری درحالی در تالار وزارت کشور برگزار شد که این گروه بین المللی میزبان حدود ۹۰۰۰ مخاطب ایرانی بود.

به گزارش آرت کافه، گروه شیلر با سرپرستی کریستوفر فون دایلن در سه شب با اجرای منتخبی از قطعات محبوب گروه ‌همراه قطعاتی از آلبوم جدید گروه با نام «صبح دم» ‌روی صحنه رفت.


موسیقی I FEEL YOU, HARMONIA, RUHE, MITTERNACHT, ULTRAMARINE, SHANGIRI LA, BERLIN TEHRAN گروه موسیقی شیلر   کریستوفر فون دایلن   ماسیمو بوونانو

این گروه که نخستین بار، پاییز سال ۹۶ برای اجرای کنسرت به ایران آمد و فروردین ماه امسال آلبومی با نام «صبح دم» را با همکاری هنرمندان ایرانی منتشر کرد؛ یکی از پرطرفدارترین گروه‌های موسیقی خارجی در بین مخاطبان ایرانی ا‌ست که توانسته با مخاطبانش برای سومین مرتبه دیدار کند.

کریستوفر فون دایلن، در آغاز اجرا ضمن خوشامدگویی از حضور دوباره در ایران ابراز شادی و به فارسی، انگلیسی و آلمانی از حاضران تشکر کرد.

مخاطبان در این اجرا شاهد تصاویر و نورپردازی فوق‌العاده گروه در این اجرا بودند که فضای موسیقایی اجرا را قوی می‌کرد که نسبت به اجراهای پیشین این گروه تفاوت‌هایی داشت که مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.

در این کنسرت قطعات بی کلام مانند I FEEL YOU, HARMONIA, RUHE, MITTERNACHT, ULTRAMARINE, SHANGIRI LA, BERLIN TEHRAN, BERLIN MOSKAU و چند قطعه دیگر اجرا شد.

اعضای گروه موسیقی شیلر با سرپرستی و آهنگسازی کریستوفر فون دایلن را ماسیمو بوونانو نوازنده درامز، الیور کلر نوازنده گیتار و سدریک مونیر نوازنده کیبورد تشکیل می‌دادند که در این اجرا به هنرنمایی پرداختند. همچنین تکنسین‌های بک‌لاینر، نور و صدا که همراه گروه به ایران آمدند؛ تلاش کردند تا اجرایی مطابق استانداردهای روز دنیا را به مخاطبان ایرانی ارائه دهند . به همین خاطر، مخاطبان موسیقی الکترونیک در ایران، تجربه اجرایی متفاوت از گروه شیلر را در تازه‌ترین کنسرت گروه شیلر در وزارت کشور داشتند‌.

کنسرت گروه موسیقی شیلر با همت ریتم نو روزهای ۱۶، ۱۷ و ۲۰ آبان ماه سال جاری برگزار شد.
@nasrodinmolla