بعدی
like

معرفی هیات انتخاب دو بخش تئاتر خیابانی و تئاتر خردسال جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

‏. ‏(‏۱۰-‏مهر-‏۱۳۹۷)

آثار مسابقه تئاتر خیابانی توسط فاتح بادپروا، مهدی قلعه و مزدک مهیمنی و آثار مسابقه تئاتر خردسال توسط علی اکبر قاضی نظام، نوشین بیگلریان و رضا عبدالعلیزاده انتخاب خواهند شد.

به گزارش آرت کافه، آثار رسیده به بخش مسابقه تئاتر خیابانی توسط هیات انتخاب سه نفره متشکل از فاتح بادپروا ، مهدی قلعه و مزدک مهیمنی مورد بررسی و انتخاب قرار خواهند گرفت.


تئاتر  تئاتر خیابانی  فاتح بادپروا  مهدی قلعه   مزدک مهیمنی  علی اکبر قاضی نظام  نوشین بیگلریان   رضا عبدالعلیزاده

فاتح بادپروا نویسنده و کارگردان تئاتر که دبیری جشنواره تئاتر خیابانی مریوان را در پرونده کاری دارد ، مهدی قلعه کارگردان شناخته شده تئاتر کودک ومزدک مهیمنی نویسنده و کارگردان تئاتر کودک و نوجوان با پایان مهلت دریافت لوح فشرده نمایش ها، ارزیابی آثار را آغاز می کنند.

علی اکبر قاضی نظام ، نوشین بیگلریان و رضا عبدالعلی زاده نیز اعضا هیات انتخاب بخش مسابقه تئاتر خردسال را تشکیل می دهند.

علی اکبر قاضی نظام فیلمنامه نویس و نمایشنامه نویس و عضو شورای طرح و برنامه گروه کودک و نوجوان صدا و سیما که داوری چندین مسابقه و جشنواره نمایشنامه نویسی را بر عهده داشته است به همراه نوشین بیگلریان نویسنده و کارگردان تئاتر کودک و نوجوان و رضا عبدالعلیزاده نمایشنامه نویس ، کارگردان و بازیگر تئاتر و یکی از اعضا شورای کتاب کودک انتخاب آثار این بخش را انجام می دهند.

مطابق فراخوان مهلت دریافت لوح فشرده طرح های برگزیده بخش های تئاتر خردسال و خیابانی امروز ۱۰ مهرماه ۱۳۹۷ به پایان می رسد و نتیجه ارزیابی آثار تا پایان مهر ماه اعلام خواهد شد.

بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ۲۹ آبان تا ۴ آذر ۱۳۹۷ با میزبانی استان همدان برگزار می شود.