بعدی
like

تولید انیمیشن «حسنا کوچولو» در ۱۸۲ قسمت

‏. ‏(‏۶-‏مرداد-‏۱۳۹۸)

تهیه‌کننده انیمیشن «حسنا کوچولو» از تولید ۱۸۲ قسمت از این انیمیشن در ۳ فصل خبر داد.

به گزارش آرت کافه،امید مرندی تهیه‌کننده انیمیشن «حسنا کوچولو۲» درباره آخرین وضعیت ساخت این انیمیشن گفت: ساخت فصل دوم انیمیشن «حسنا کوچولو۲» با کارگردانی مجید محمودی از سال گذشته در ۶۷ قسمت آغاز شد و تاکنون حدود ۳۵ قسمت آماده نمایش شده و ۳۲ قسمت در حال ساخت است که تا آخر امسال این قسمت ها نیز آماده نمایش می‌شود.


سینما امید مرندی   انیمیشن   حسنا کوچولو۲

وی درباره پیش بینی از زمان پخش انیمیشن «حسنا کوچولو۲» از تلویزیون بیان کرد: با توجه به آماده بودن بیش از نیمی از قسمت های فصل دوم، این انیمیشن احتمالاً زمستان سال جاری یا نوروز ۹۹ روی آنتن تلویزیون می‌رود.

این تهیه‌کننده تلویزیون درباره تغییرات فصل دوم انیمیشن «حسنا کوچولو۲» نسبت به فصل اول آن، خاطر نشان کرد: فصل دوم این انیمیشن از نظر داستان کمی تغییر کرده است. در فصل دوم خانواده حسنا سفر می‌کنند به شمال برای دیدن پدر بزرگ و مادر بزرگ حسنا و بخش زیادی از قسمت‌های فصل دوم در شمال است.

مرندی درباره بازخوردهایی که از مخاطبان این انیمیشن دریافت کرده است، گفت: ما پس از اتمام فصل اول انیمیشن «حسنا کوچولو» با کمک دوستان اوج کودک و نوجوان، یک افکار سنجی انجام دادیم و در آن افکار سنجی، دریافتیم که اقبال بسیاری برای دیدن این انیمیشن در سنین کودک و نوجوان وجود دارد و به همین خاطر سعی کردیم قسمت‌های جدید این انیمیشن را با کیفیت و بهتر از قسمت‌های پخش شده تولید کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که قرار است تا چند قسمت انیمیشن «حسنا کوچولو» ساخته شود، اعلام کرد: در نظر داریم که قسمت‌های این انیمیشن را به ۱۸۲ قسمت برسانیم. همان طور که می‌دانید در فصل اول انیمیشن ۵۲ قسمت تولید و پخش شد، فصل دوم هم ۶۷ قسمت خواهد بود و در سال آینده فصل سوم انیمیشن «حسنا کوچولو» را ۶۳ قسمت خواهیم ساخت که مجموع آنها ۱۸۲ قسمت می‌شود.

انیمیشن «حسنا کوچولو» در استودیو انیمیشن صبیان تولید شده است.