بعدی
like
با کتاب «معیار اخلاقی»

دنیل استیل به جمع پرفروش‌ها راه یافت

‏. ‏(‏۳۰-‏دی-‏۱۳۹۸)

دنیل استیل نویسنده شناخته‌شده آمریکایی در ژانر جنایی با کتاب «معیار اخلاقی» موفق شد به فهرست پرفروش‌ها راه یابد.

به گزارش آرت کافه به نقل ازایبنا ، مجله «نیویورک‌تایمز» هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی و کودک و نوجوان در هفته را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی این هفته خواهیم داشت.


فرهنگی  محافظین   جان گریشام  معیار اخلاقی     قطب‌نمای اخلاقی    دنیل استیل  ادوارد عزیز    آن ناپالیتانو

«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز ۷۱ هفته است که در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و این هفته بار دیگر در جایگاه اول پرفروش‌های نیویورک‌تایمز جا خوش کرده است. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است. ریس ویتراسپون، ستاره هالیوود با معرفی این کتاب در فهرست آثار گروه کتابخوانی‌اش نقش زیادی در محبوبیت داستانِ اُونز داشت. این کتاب اخیراً با ترجمه آرتمیس مسعودی و همکاری نشر آموت رخت واژگان فارسی را به تن کرد و وارد بازار کتاب ایران شد.

«ادوارد عزیز» نوشته آن ناپالیتانو در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. پسری دوازده ساله تنها نجات‌یافته سقوط هواپیما است و همه خانواده‌اش را در این حادثه از دست داده و در تلاش است زندگی جدید شروع کند و تراژدی بزرگ زندگی‌اش را پشت سر بگذارد.

«معیار اخلاقی» یا «قطب‌نمای اخلاقی» نوشته دنیل استیل در هفته نخست انتشار در رتبه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. مدرسه «سنت آمبروز» با قدمتی ۱۰۰ ساله مدرسه‌ای برای پسران خوب و سر به راه است. حالا و پس از یک قرن مدرسه آمبروز دانش‌آموزان دختر هم می‌پذیرد. بعضی از دانش‌آموزان مزیت‌های زیادی در مدرسه دارند و بعضی دیگر در تلاش هستند با تنهایی و ناامنی در زندگی خود کنار بیایند تا اینکه در شب هالوین اتفاقی ناگوار در حیاط مدرسه رخ می‌دهد.

«چه سن سرگرم‌کننده‌ای» نوشته کایلی رید پس از گذشت دو هفته از انتشار در جایگاه چهارم پرفروش‌ها قرار گرفت. وقتی پرستار آلیکس متهم به آدم‌ربایی می‌شود همه چیز دچار آشفتگی می‌شود.

«محافظین» نوشته جان گریشام پس از گذشت ۱۳ هفته از انتشار همچنان در میان پرفروش‌ها قرار دارد اما با سه پله نزول نسبت به هفته گذشته در جایگاه پنجم قرار گرفت. کالن پُست، شخصیت اصلی داستان و وکیل دادگستری وکالت یک پرونده مهم را بر عهده می‌گیرد و با چند قاتل درگیر و زندگی‌اش دگرگون می‌شود.
@nasrodinmolla