بعدی
like

فیلم «اقیانوس پشت پنجره» به پایان ساخت نزدیک می‌شود

‏. ‏(‏۸-‏مرداد-‏۱۳۹۸)

تهیه کننده فیلم سینمایی «اقیانوس پشت پنجره» به عنوان جدیدترین اثر سینمایی تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کرد با پایان مراحل ساخت و فنی، حداکثر تا ۲۰ مرداد این فیلم آماده می‌شود.

به گزارش آرت کافه،سیدجلال چاوشیان تهیه‌کننده فیلم سینمایی «اقیانوس پشت پنجره» با کارگردانی بابک نبی‌زاده به عنوان جدیدترین اثر سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، درباره روند ساخت این فیلم گفت: در حال حاضر روزهای پایانی فیلمبرداری این اثر سینمایی را در جزیره قشم سپری می‌کنیم و همزمان مراحل فنی فیلم نیز در دست انجام است.


سینما سیدجلال چاوشیان   اقیانوس پشت پنجره    بابک نبی‌زاده  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

وی اعلام کرد: حداکثر تا ۲۰ مرداد فیلم «اقیانوس پشت پنجره» آماده می‌شود.

چاوشیان درباره مدت زمان پیش‌تولید و تولید فیلم سینمایی «اقیانوس پشت پنجره»، توضیح داد: حدود ۶ تا ۷ ماه صرف پیش‌تولید فیلم شد و حدود یک ماه پس‌تولید و حدود ۵۰ روز هم فیلم‌برداری اثر به طول انجامید.

تهیه‌کننده «اقیانوس پشت پنجره» درباره ارزیابی خود از کیفیت این فیلم سینمایی، یادآور شد: بسیاری از عوامل صحنه و دوستانی که پلان‌های مختلف فیلم را دیدند، بسیار شگفت‌زده شدند. آقای نبی‌زاده با وجود اینکه یک فیلم‌اولی است، ولی سابقه ۲۰ ساله‌ای در دستیاری کارگردان‌های مطرحی چون آقایان تقوایی و مجیدی دارد، همچنین ساخت چند فیلم کوتاه را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است. واقعیت این است ما توقع نداشتیم در اولین فیلم بلند آقای نبی‌زاده با این نوع نگاه و توانمندی مواجه شویم.

وی تأکید کرد: مطمئنم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با فیلم «اقیانوس پشت پنجره» یک فیلمساز موفق را به سینمای ایران معرفی می‌کند.

چاوشیان در پایان سخنان خود از حمایت‌های مدیران کانون بابت تولید و ساخت این فیلم سینمایی قدردانی و بیان کرد: اگر حمایت‌های آقایان فاضل نظری(مدیرعامل)، حسین ربانی(معاون تولید) و محمدرضا کریمی‌صارمی(مدیرکل سینمایی) کانون و همچنین حبیب ایل‌بیگی قائم‌مقام بنیاد سینمایی فارابی نبود، فیلم «اقیانوس پشت پنجره» ساخته نمی‌شد.
@nasrodinmolla