بعدی
like
تصویربرداری سکانس های پیروزی انقلاب

چهار بازیگر به «بهترین سال های زندگی ما» پیوستند

‏. ‏(‏۲۶-‏آذر-‏۱۳۹۷)

همزمان با آغاز تصویربرداری فاز جدید سریال، چهار بازیگر به «بهترین سال های زندگی ما» پیوستند.

به گزارش آرت کافه، فاز جدید سریال «بهترین سال های زندگی ما» با کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید به تازگی آغاز شده. در این سکانس ها مهدی امینی خواه (در نقش دکتر خضوعی)، رامین راستاد(شاپور پسر تراب با بازی بهنام تشکر)، نسرین بابایی و سهیلا رضوی به تازگی به گروه بازیگران این سریال پیوسته اند.


رادیوتلویزیون بهترین سال های زندگی ما داریوش کاردان حدیثه تهرانی نیلوفر شهیدی بهنام تشکر علیرضا جلالی تبار هدایت هاشمی برزو ارجمند

تصویربرداری فاز دوم سریال «بهترین سال های زندگی ما» که دهه ۵۰ را شامل می شود، اخیرا آغاز شده و گروه این روزها در شمال کشور بخش های مربوط به پیروزی انقلاب را در لوکیشن ژاندارمری تصویربرداری می کنند.

در فاز اول سریال بخش های مربوط به دهه های ۳۰ و ۴۰ تصویربرداری شد. در فاز دوم بخشهای مربوط به دهه ۵۰ که منتهی به رویدادهای انقلاب و تاثیرات آن بر فضای داستان و سرنوشت کاراکترها می شود جلوی دوربین می روند.

بندر کیاشهر، ساحل چمخاله، ارتفاعات سیاهکل و مناطقی دیگر در شمال کشور از جمله لوکیشنهای سریال هستند. تدوین همزمان مجموعه نیز در حال پیگیری است.

«بهترین سال های زندگی ما» با نویسندگی جابر قاسمعلی، یک درام تاریخی عاشقانه است و اقتباسی از رمان مطرح «مهاجران» هاوارد فاست محسوب می شود.

این مجموعه در ۳۰ قسمت برای پخش از شبکه سوم سیما تولید می شود. داستان مجموعه در دهه ۳۰ روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می رسد. تنوع جغرافیایی لوکیشن های این سریال از جمله ویژگی های آن است.


رادیوتلویزیون بهترین سال های زندگی ما داریوش کاردان حدیثه تهرانی نیلوفر شهیدی بهنام تشکر علیرضا جلالی تبار هدایت هاشمی برزو ارجمند

علیرضا کمالی، بهنام تشکر، علیرضا جلالی تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، داریوش کاردان، ، شهرام قائدی، رحیم نوروزی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، الهام طهموری، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، افشین سنگچاپ، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، وحید شیخ زاده، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی و ... در این سریال بازی دارند.

در خلاصه داستان این سریال آمده: یارمحمد براى فرار از گرسنگى و خشکسالى به شمال کشور مى رود تا شغل ماهیگیرى را پیشه کند. او که نمى داند ماهیگیرىِ آن منطقه در سلطه گردنکشى به نام تراب است، به دریا مى زند و مقابل تراب مى ایستد. وارش بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاورى یارمحمد دل به او مى بندد و به تراب جواب رد مى دهد. تراب نقشه اى مى چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقى که هیچکس انتظارش را نمى کشد، از راه رسیده و سرنوشت آدم ها را به هم پیوند مى زند.

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: مجری طرح: محمدکامبیز دارابی، مدیر تصویربرداری: محمد ناصری، طراح صحنه، دکور و لباس: حسن روح پروری، مدیر صدابرداری: امیر حاتمی، طراح گریم: داریوش صالحیان، تدوینگر:حسین غضنفری،مدیر تولید: رحیم بیابانی، جلوه های ویژه میدانی: حمید رسولیان، جلوه های ویژه کامپیوتری: شهاب نجفی، برنامه ریز: حبیب قلی زاده، دستیار یک کارگردان: محسن حسن پور،تصویربردار:فردین ناصری، منشی صحنه: محبوبه نظری، عکاس:علی یعقوبی،مدیر تدارکات: علی بهره مند و مشاور رسانه ای:هادی اعتمادی مجد.