بعدی
like
فون دایلن خبر داد:

تمدید کنسرت گروه «شیلر» در تهران

‏. ‏(‏۱۴-‏آبان-‏۱۳۹۸)

اعضای گروه موسیقی شیلر دوشنبه شب ۱۳ آبان ماه سال جاری برای برگزاری کنسرت در روزهای ۱۶ و ۱۷ آبان ماه در تالار بزرگ وزارت کشور وارد ایران شد.

به گزارش آرت کافه،کریستوفر فون دایلن سرپرست گروه موسیقی «شیلر» همراه اعضای گروهش وارد فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) شد و خبر از تمدید کنسرتش در تهران برای یک شب دیگر را داد.


موسیقی کریستوفر فون دایلن   گروه موسیقی  شیلر  وزارت کشور  ایران کنسرت ریتم نو

سرپرست گروه بین المللی شیلر که قرار است اجرایی متفاوت را برای مخاطبانش در ایران روی صحنه ببرد از تمدید کنسرتش در ۲۰ آبان ماه به دلیل استقبال مخاطبان خبر داد.

فون دایلن که برای سومین بار قرار است در ایران روی صحنه برود، درباره حضور مجددش گفت: احساس می‌کنم که به خانه خودم بازگشتم و حسی که دو سال پیش در ایران کنسرت گذاشتم را برایم تداعی می‌کند.

سرپرست گروه آلمانی شیلر در تشریح برنامه اجرایی خود در ایران بیان کرد: در دو کنسرت قبلی که در ایران داشتیم؛ برنامه‌ای مشابه تور اروپا را اجرا کردیم، اما این سری با قطعات و برنامه‌ای جدید آمده‌ایم که مخصوص ایران و برای نخستین بار است.

فون دایلن اضافه کرد: برای کنسرت‌های اول، قطعات را با تنظیم اسلو اجرا کردیم ،اما متوجه شدم مخاطبان ایران طالب این نوع تنظیم نیستند ،به همین خاطر در تجربه دوم، قطعات اکتیوتری را انتخاب کردیم و این بار نیز قطعاتی اکتیوتر را اجرا می‌کنیم.

وی از تمدید کنسرت برای یک شب دیگر خبر داد و افزود: طبیعتا این اتفاق برای من باعث خوشحالی ا‌ست و آمده‌ایم که با مخاطبان مان در ایران دیدار کنیم ،حتی اگر قرار باشد چند شب دیگر را تمدید می‌کنیم.

کنسرت گروه شیلر در شب‌های ۱۶ و ۱۷ آبان ماه در تالار وزارت کشور با همت «ریتم نو» برگزار می‌شود.

این کنسرت به دلیل استقبال مخاطبان برای ۲۰ آبان ماه تمدید شد . علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند از ساعت ۱۷ امروز به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.
@nasrodinmolla