بعدی
like

تقدیر خیرین مشهد از «روزهای بیقراری۲»

‏. ‏(‏۳-‏شهریور-‏۱۳۹۸)

سریال «روزهای بیقراری۲» افتخار دریافت سه تندیس در مراسم افتتاحیه دهمین دوره بازارچه نیکوکاری فیاض بخش استان خراسان رضوی-مشهد مقدس را به دست آورد.

به گزارش آرت کافه،این تقدیرها از امیرحسین شریفی تهیه کننده سریال «روزهای بیقراری۲»، سارا صوفیانی و صفا آقاجانی بازیگران این مجموعه به خاطر پرداختن به موضوع خیریه و کودکان بی سرپرست در دهمین دوره از بازارچه نیکوکاری آسایشگاه فیاض بخش مشهد با حضور بیش از ده هزار نفر از شرکت کنندگان و خیرین بزرگ کشور در این مراسم انجام پذیرفت.


رادیو تلویزیون  روزهای بیقراری۲  امیرحسین شریفی   سارا صوفیانی  صفا آقاجانی

شریفی پس از دریافت تندیس از دست هیات مدیره و مدیرعامل این مرکز اعلام کرد: این تندیس از تمام تندیس هایی که تاکنون در تمام جشنواره داخلی و خارجی دریافت کرده ام ارزشمندتر است، چون این تقدیر بدون هیچ رابطه و سفارش و باند بازی توسط این عزیزان خیر به بنده اهدا می‌شود. مرکزی که ۵۵۰ نفر افراد معلول، بی سرپرست و کم توان را زیر پوشش خود دارد و دهها نخبه از این آسایشگاه تا کنون به درجات عالی دکترا و هنرهای نمایشی و نقاشی را یافته اند.

سارا صوفیانی نیز گفت: خوشحالم از اینکه توانستم در این مجموعه نقش یک مددکار خیریه و خادم آقا علی بن موسی الرضا(ع) را ایفا کنم و این تندیس برای من با ارزش ترین هدیه از جانب خداوند متعال و این عزیزان است.

صفا آقاجانی دیگر بازیگر «روزهای بیقراری۲» هم گفت: تا آقای شریفی به من اطلاع دادند من با سر به اینجا آمدم و این که در برابر این جمع کثیر از خوبان که روبروی ما قرار دارند این تندیس را دریافت کردم افتخار من است.

در پایان امیرحسین شریفی گفت: خدا را شاکر هستم که توانستیم این سریال را که یکی از تولیدات مرکز آذربایجان شرقی است در دو شهر تبریز و مشهد در حمایت و تشویق مردم از عزیزان بی سرپرست به تصویر بکشیم و در آخر بنده هم از هیات امنا ، هم مدیر عامل و هم روابط عمومی این مرکز تشکر و قدردانی می کنم.
@nasrodinmolla