بعدی
like

نمایش «انتظار» امیر نادری در ایتالیا

‏. ‏(‏۲۹-‏خرداد-‏۱۳۹۸)

فیلم سینمایی «انتظار» با کارگردانی امیر نادری از تولیدات ۱۳۵۳ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش سی سال خاموشی جشنواره‌ بین‌المللی فیلم پزارو (Pesaro Film Festival) نمایش داده می‌شود.

به گزارش آرت کافه،این فیلم از مجموعه آثار سینمایی کانون است که به تازگی برای نمایش در جشنواره‌ها ترمیم و بازسازی شده است.


سینما  انتظار    امیر نادری  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان   جشنواره‌ بین‌المللی فیلم پزارو  Pesaro Film Festival

قرار است اول تیر ۱۳۹۸ فیلم سینمایی «انتظار» در سینما اکسپریمنتال با حضور امیر نادری که به عنوان داور در این رویداد حضور دارد، نمایش داده شود.

فیلم «انتظار» در بخش غیر رقابتی همراه فیلم‌های «رویای هند چهل سال بعد» با کارگردانی تونینو دو برناردی از کشور ایتالیا، فیلم «بچه» اثر ژولیو برسن از کشور پرتغال، «اکواریوم و مردم» ساخته‌ ژان ماری‌استراب از کشور استرالیا و فیلم «ترانه زمستان» با کارگردانی اتار اسسیانی از فرانسه نمایش داده می‌شود.

به گفته دبیر جشنواره تلاش شده تا در این رویداد سینمایی فیلم‌های بکر، بدیع، نوآور و اصیل از سراسر دنیا نمایش داده شود و در بخش مسابقه‌ بین‌المللی نیز مجموعه‌ای از فیلم‌های آوانگارد به نمایش در آید.

پنجاه و پنجمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم پزارو Pesaro Film Festival از ۲۵ خرداد تا اول تیر۹۸ (۱۵ تا ۲۲ ژوئن) در شهر ساحلی پسورا کشور ایتالیا برگزار می‌شود.