بعدی
like
آغاز اجرای نمایش های بخش بین الملل

برنامه های دومین روز جشنواره تئاتر دانشگاهی اعلام شد

‏. ‏(‏۶-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸)

دومین روز از برگزاری بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران در حالی برگزار می شود که یک اثر نمایشی از کشور سریلانکا میزبان مخاطبان در بخش بین الملل است.

به گزارش آرت کافه، دومین روز از برگزاری بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در حالی میزبان مخاطبان در تالارهای مختلف است که یک اثر نمایشی از کشور سریلانکا در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می رود.


تئاتر جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران تماشاخانه ایرانشهر  Brain wash    Indika Ferdinand

بر اساس جدول، برنامه اجراهای دومین روز از برگزاری بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی در روز ششم اردیبهشت ماه به ترتیب زیر اعلام شده است:
مرکز تئاتر مولوی
سالن اصلی ؛ ساعت های ۱۷:۳۰ و ۲۱ : (بخش صحنه) - نمایش «مشق شب» ، نویسنده و کارگردان: امیر نجفی ، مدت اجرا: ۷۰ دقیقه/ سالن کوچک؛ ساعت های ۱۶ و ۱۹: (بخش صحنه) – نمایش «روزمرگی»، نویسنده و کارگردان: بهنام حسین پور، مدت اجرا: ۹۰ دقیقه.

مجموعه تئاترشهر
پلاتو اجرا؛ ساعت های ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰: (بخش جشنواره جشنواره ها) – نمایش «شکستگی»، نویسنده و کارگردان: حسین نیرومند، مدت اجرا: ۸۰ دقیقه .

عمارت نوفل لوشاتو
سالن یک؛ ساعت ۱۹: (بخش بین الملل) – نمایش «Tabaar» به کارگردانی میلاد نوروزی از ایران، مدت اجرا: ۴۵ دقیقه.

تماشاخانه ایرانشهر
تالار استاد سمندریان؛ ساعت ۱۵:۴۵: (بخش بین الملل) – نمایش «Brain wash» به کارگردانی Indika Ferdinand از کشور سریلانکا.

بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار خواهد شد.