بعدی
like
فلورا سام در اولین نمایش مردمی «قرارمون پارک شهر»:

فرصتی برای تبلیغات در هیاهوی جشنواره فجر نداشتیم

‏. ‏(‏۱-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

مراسم نمایش مردمی فیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» با حضور عوامل و بازیگران در پردیس کورش برگزار شد.

به گزارش آرت کافه، اولین نمایش مردمی فیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» با حضور شقایق فراهانی، ماه‌چهره خلیلی، امین زندگانی و نرگس محمدی بازیگران فیلم و همچنین چهره‌هایی چون الیکا عبدالرزاقی، علی اوجی و برخی از عوامل این فیلم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.


سینما  قرارمون پارک شهر   شقایق فراهانی  ماه‌چهره خلیلی  امین زندگانی   نرگس محمدی فلوراسام

فلورا سام کارگردان این فیلم در ابتدای مراسم ضمن عرض خوش‌آمد به حضار گفت: «قرارمون پارک شهر» به طور کامل در بخش خصوصی تولید شده و در حال حاضر نیز بدون هیچ گونه حمایتی و در سالن‌های محدود روی پرده رفته است. متأسفانه به ما اعلام کردند پس از پایان برگزاری جشنواره فجر فیلم اکران خواهد شد، به همین خاطر در هیاهوی جشنواره فرصتی برای تبلیغ نداشتیم. امیدوارم پس از تماشای فیلم از آن رضایت داشته باشید و به اطرافیان تان نیز توصیه کنید که آن را ببینند.

وی افزود: این فیلم نسبت به سایر فیلم‌های اکران شده کمترین تعداد سینما را دارد و ارگان‌های مختلف از جمله سازمان زیبا سازی شهرداری نیز برای تبلیغات استرابورد و بیلبوردهای شهری هیچ گونه کمکی به این فیلم که یک فیلم کاملا ارزشی است نکردند. از طرفی ما به عنوان بخش خصوصی پرداخت هزینه‌های کلان تبلیغات شهری نیز خارج از توان مان است.

بازیگران و مهمانان ویژه این مراسم در پایان همراه با مخاطبان به تماشای ساخته فلورا سام نشستند.

ابراهیم اصغری و مجید اوجی به طور مشترک تهیه‌کنندگی «قرارمون پارک شهر» را برعهده داشته‌اند. پخش این فیلم برعهده موسسه فیلم آفرین قرار دارد.