بعدی
like
علی نعمتی:

آهنگ «مست» جهانبخش پازوکی در شب یلدا اجرا می کنم

‏. ‏(‏۱۶-‏آذر-‏۱۳۹۸)

علی نعمتی نوازنده کم شنوا و چیره دست ویولن درحالی از انتشار قطعه‌ای ریتمیک در شب یلدا و ساخت موزیک ویدیو قطعه ماه عسل با حضور بازیگران شناخته شده کشور خبر داد که درحال مذاکره برای همکاری با یک موزیسین بین المللی است.

به گزارش آرت کافه،نعمتی از شاگران استادان اسدالله ملک و پرویز یاحقی درباره فعالیت تازه خود در عرصه موسیقی گفت: یکی از کارهای قدیمی و خاطره انگیز از آثار جهانبخش پازوکی با نام «مست» که فضایی شاد و ریتمیک دارد را برای شب یلدا آماده کرده‌ام که توسط سید بهنام ابطحی تنظیم مجدد شده است . نوازندگانی چون میثم مروستی، پدرام فریوسفی، نیلوفر محبی، مسعود خادم، مرتضی عابدی و ... در آن به هنرنمایی پرداخته‌اند و من سلوی ویولن را در این اثر نواخته‌ام.


موسیقی علی نعمتی اسدالله ملک   پرویز یاحقی   جهانبخش پازوکی    مست  یلدا

این نوازنده ویولن همچنین از همکاری با خوانندگان عرصه موسیقی خبر داد و افزود: به شخصه کم پیش می‌آید با خوانندگان به‌عنوان نوازنده همکاری داشته باشم، اما بنا بر دوستی با برخی از این عزیزان همکاری کرده ام که قطعه «به جز خودت» با صدای علی خدابنده لو با نوازندگی من منتشر شد. همچنین همکاری با سینا سرلک به‌عنوان نوازنده ویولن در قطعه «سراب» داشته ام که به زودی در فضای رسمی موسیقی کشور به انتشار خواهد رسید.

نعمتی همچنین درباره تولید و انتشار موزیک ویدیوی قطعه «ماه عسل» خود توضیح داد: قطعه «ماه عسل» که پیش تر در قالب موسیقی متن برنامه ماه عسل و برنامه سال تحویل «سه ستاره» با اجرای احسان علیخانی به گوش مخاطبان رسیده و در آلبوم شخصی من با نام «جادوی نقره ای» قرار گرفته بود؛ قرار است به صورت موزیک ویدیو با حضور بازیگران شناخته شده ایران منتشر شود که اکنون درحال تولید آن هستیم که با ساختار داستانی به تصویر کشیده خواهد شد.

وی در ادامه از همکاری خود با چند پروژه سینمایی خبر داد و بیان کرد: در چند پروژه سینمایی به عنوان سولیست ویولن در موسیقی متن فیلم و تیتراژ پایانی همکاری کرده ام که این فیلم ها قرار است در جشنواره فیلم فجر اکران شود.

نعمتی درپایان درباره مذاکره و همکاری با موزیسین های بین المللی گفت: از طریق مدیربرنامه‌هایم با چند موزیسین و دی جی بین المللی مذاکره کرده ام . قرار است کارهایی تمام الکترونیک با تمپویی بالا تولید کنیم که سولوی ویولن بار کلام را بر دوش می‌کشد . این همکاری در قالب تک آهنگ و موزیک ویدیو منتشر می‌شود.
@nasrodinmolla