بعدی
like

«قتل های نیمه کاره» در خانه نمایش مهرگان

‏. ‏(‏۱۰-‏تیر-‏۱۳۹۸)

نمایش «قتل های نیمه کاره» در خانه نمایش مهرگان تهران اجرا می شود.

به گزارش آرت کافه،نمایش «قتل های نیمه کاره» با نویسندگی و کارگردانی بهاءالدین مرشدی ۱۲ الی ۲۵ تیرماه ساعت ۱۹,۳۰ در خانه نمایش مهرگان تهران روی صحنه می رود.


تئاتر  قتل های نیمه کاره    بهاءالدین مرشدی   خانه نمایش مهرگان تهران سارا تقوی  شکوفه داودی  محمد غریبی  یگانه ماموریان  اصغر نگهبانی   نگین وکیلی

شاهرخ اسمی تهیه کننده و سارا تقوی، شکوفه داودی، محمد غریبی، یگانه ماموریان، اصغر نگهبانی و نگین وکیلی بازیگران این نمایش هستند.

«قتل های نیمه کاره» به بخشی از معضلات جامعه امروز ایران می‌پردازد و دغدغه‌هایی اجتماعی را بر صحنه تئاتر روایت می‌کند.

این نمایش روایت زندگی پنج زن ایرانی است که با روزمرگی‌ها و مشکلات زندگی دست و پنجه نرم می‌کنند و هر یک سرنوشتی تراژیک پیش روی خود دارند. این نمایش ترکیبی از طنز و تراژدی است که می‌کوشد مسئله مرگ را به بازی بگیرد تا از این منظر نگاهی تازه و شوخ‌طبعانه به آن داشته باشد.

در ساختار پازلی این نمایش به قتل‌هایی اشاره می‌شود که نیمه‌کاره‌اند. قتل‌هایی که اتفاق افتاده‌اند، اما مخاطب در رخ دادن آنها تردید دارد. چنین فضایی نگاهی وهم‌آلود را در دل داستان اصلی به وجود آورده است.

از دیگر عوامل نمایش می‌توان به: بازیگردان و مشاور کارگردان؛ احسان گرایلی، دستیار کارگردان و روابط‌عمومی؛ هادی اشرفی، طراح صحنه؛ مصطفی مرادیان، طراح لباس؛ محسن ناصری، طراح گریم؛ دنیا فراهانی، عکاس و طراح پوستر؛ حمید سالاری، طراحی و ساخت تیزر؛ حمید ناصری‌مقدم، مدیرصحنه؛ هامین شادمانی و منشی صحنه؛ مهری عبدالمالکی اشاره کرد.

این نمایش محصول گروه تئاتر «تجزیه» است که آذر ماه سال ۱۳۹۷ نمایش «دارم اینجا تجزیه می‌شم» را با نویسندگی بهاءالدین مرشدی و کارگردانی احسان گرایلی در سالن دیوار چهارم به صحنه برد.