بعدی
like

نمایش انیمیشن «منو ببین» در جشنواره فیلم کمک (FilmAid)

‏. ‏(‏۱۰-‏شهریور-‏۱۳۹۸)

انیمیشن کوتاه «منو ببین» با کارگردانی رضا مهرانفر در ادامه حضور بین المللی خود،تابستان امسال در جشنواره فیلم کمک (FilmAid) در نایروبی کنیا به نمایش درآمده است.

به گزارش آرت کافه،این انیمیشن پس از حضور در جشنواره های آکسفورد آمریکا، هندیکپ فرانسه، جشنواره Short to The Point رومانی، جشنواره فیلم کوتاه مسکو و جشنواره کینولیکبز (Kinolikbez) شهر سن‌پترزبورگ، از ۱۹ آگوست تا ششم سپتامبر در کنیا حضور دارد . «منو بین» علاوه بر نمایش های رسمی این جشنواره، برای پناهجویان کمپ های «داداب» و «کوکوما» کنیا به نمایش درآمده است و اولین نمایش این انیمیشن در قاره آفریقا محسوب می شود.


سینما   منو ببین   رضا مهرانفر   جشنواره فیلم کمک (FilmAid)   نایروبی  کنیا

این جشنواره با هدف رساندن صدای پناهجویان جوان در سراسر دنیا در واکنش به بحران های پناهچویان کوزوو توسط جمعی از فیلمسازان مستقل پایه گذاری شد.
جشنواره فیلم «کمک» هر ساله این توانایی را دارد که به جمعیتی بالغ بر ۱۰۰ پناهجوی جوان آموزش های لازم برای روایت داستان شخصی زندگی شان در قالب فیلم، عکس، روزنامه نگاری، رادیو و رسانه های دیجیتال را ارائه کرده و از آنها در این راستا حمایت کند. شعار دوازدهمین دوره این جشنواره در کنیا، «تنوع، شمول و استحکام» است.

«منو ببین» درباره پسرکی است که در دنیایی از اضطراب و ترس زندگی می کند؛ ترسی که برای دیگران معنا ندارد و نادیده گرفته می شود. جهان عادی در جریان است، اما همه چیز برای او تنهایی و تاریکی است.

عوامل انیمیشن «منو ببین» عبارتند از: کارگردان: رضا مهرانفر، تهیه کننده: مریم صانعى، نویسنده: مونا شاهى و غلامعلى میکاییلى ، سوپروایزر بخش انیمیشن : اسفندیار حاجى اسداللهى ، مدیر دوبلاژ : یگانه رمضانى ،صداگذار: آرش قاسمی، پخش بین المللی: فیدان و مشاور رسانه ای: سعیده الله دادی.
@nasrodinmolla