بعدی
like

«الیور توئیست» در تالار هنر

‏. ‏(‏۲۲-‏فروردین-‏۱۳۹۸)

نمایش «الیور توئیست» در تالار هنر به صحنه می رود.

به گزارش آرت کافه، نمایش «الیور توئیست» با حمایت معاونت فرهنگی قوه قضاییه و مریم کاظمی دبیر بیست و پنجمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان از ۱ تا ۵ اردیبهشت ساعت ۱۶ در تالار هنر روی صحنه خواهد رفت.


تئاتر  الیور توئیست  اسماعیل فیروزی تالارهنر

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: در شروع نمایش سپهر داستان زندگی اش را برای هم اتاقی هایش در کانون اصلاح و تربیت تهران تعریف می کند: داستان زندگی کودک زباله گردی که در خیابان های حوالی یک تماشاخانه با جمع کردن زباله زندگی می گذراند. او مادرش را از دست داده و پدرش به علت بدهی در زندان است.
این نوجوان عاشق بازیگری است و یکی از آرزوهایش دیدن نمایش در حال اجرای «الیور توئیست» است، اما صاحب کار او که از قضا داماد کوچک آنهاست، نه تنها به او پولی پرداخت نمی کند، بلکه زحماتش را بخشی از هزینه جهیزیه خواهرش می داند. سپهر با مشورت دوست خیالی اش شهباز که عادت به کشتن صاحب کارهایش دارد تشویق می شود که حقش را بگیرد و پول بلیت گرانقیمت تئاتر «الیور توئیست» را دریافت کند، اما دامادشان در ازای این امر تقاضای نامشروع دیگری دارد...
در جریان نمایش داستان زندگی سپهر با داستان دو نوجوان دیگر که یکی در نتیجه دفاع از مادرش و دیگری در یک نزاع طرف مقابل خود را به قتل رسانده اند، در می آمیزد.

عوامل نمایش «الیور توئیست» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: اسماعیل فیروزی. بازیگران:شایان .ن، علی .الف، محمدرضا .ر، ابوالفضل. ک و مهدی. پ،دستیار کارگردان: مهدی میلانی. مشاوران:فرهاد درودگر. پارسا فولادوند و پارسوا پاکیزه.

نمایش «الیور توئیست» با بازی شخصیت های واقعی نمایش یعنی مددجویان کانون اصلاح و تربیت تهران سال گذشته موفق به حضور در بخش ویژه بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان شد و مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.

تماشای این نمایش برای افراد زیر ۱۲ سال مناسب نیست