بعدی
like

نمایش و نقد فیلم سینمایی «مرد دویست ساله» در فرهنگسرای فناوری اطلاعات

‏. ‏(‏۲۴-‏شهریور-‏۱۳۹۸)

در یازدهمین نشست تخصصیسینما I فیلم سینمایی «مرد دویست ساله» با کارگردانی کریس کلمبوس با حضور منتقد سینما و کارشناس IT، دوشنبه ۲۵ شهریور ساعت ۱۶ بعد از نمایش، نقد و بررسی می شود.

به گزارش آرت کافه،فیلم «مرد دویست ساله» سال ۱۹۹۹ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکاست و در آن رابین ویلیامز، امبت دیویتز و سام نیل به هنرمندی پرداخته‌اند.


سینما  مرد دویست ساله    آمریکا  رابین ویلیامز  امبت دیویتز   سام نیل

داستان فیلم از این قرار است که یک آدم ماشینی خانگی (ویلیامز) که نامش را «اندرو» گذاشته اند با گذشت سال ها «انسانیت» خود را می پروراند. تا اینکه مردی که او را طراحی کرده پیدا می کند تا تبدیل شدنش به یک انسان را لااقل از نظر روان شناختی کامل کند. سالیان سال دیگر نیز می گذرد، اما کنگره جهانی اعلام می کند نامیرا بودن «اندرو» باعث می شود نتوانند او را یک انسان بدانند...

در این برنامه افشین فکوری منتقد سینما، حامد کبود جامه کارشناس IT و وفا قباد پور به عنوان مجری برنامه حضور دارند و پس از نمایش فیلم به نقد و بررسی فیلم از نگاه فناوری اطلاعات می پردازند.

علاقه مندان می توانند برای تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی پس از ثبت نام به فرهنگسرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۰۲۱۳۸ تماس بگیرند.