بعدی
like

معرفی داوران بخش مسابقه دانشجویی ایران جشنواره پویانمایی

‏. ‏(‏۱-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

داوران بخش مسابقه دانشجویی ایران یازدهمین جشنواره بین‌المللی ‍پویانمایی تهران، دوم اسفند کار خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش آرت کافه، سیدنجم‌الدین امیرشاه‌کرمی، جمال رحمتی و هدی اثنی‌عشری، داوری این بخش را برعهده خواهند داشت.


سینما سیدنجم‌الدین امیرشاه‌کرمی  جمال رحمتی   هدی اثنی‌عشری جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران کانون

سید نجم‌الدین امیرشاه‌کرمی مدرک دکترای انیمیشن را از دانشگاه یو-دبلیو-ال انگلستان دریافت کرده است. وی مدیر مسوول نشریه‌ انگلیسی پویانمایی، سینما و هنرهای دیجیتال است. مقاله‌هایی در نشریه‌ها و کنگره‌های داخلی و خارجی نیز منتشر کرده و داوری تخصصی مقاله‌های پویانمایی و گرافیک در نشریات علمی پژوهشی را بر عهده داشته است.

جمال رحمتی، کاریکاتوریست و کارگردان چند فیلم کوتاه داستانی است. وی که کارشناس ارشد انیمیشن است تاکنون ضمن کسب جوایز بین‌المللی، داوری چند جشنواره را نیز برعهده داشته است.

دیگر داور این بخش هدی اثنی‌عشری کارشناس ارشد رشته‌ کارگردانی انیمیشن و عضو گروه تولید انیمیشن‌های «دنی بوی» و «ماشین پرنده» (تولید شده در کشور لهستان) بوده است. وی هم اکنون مدرس دانشگاه هنر است.

هیات انتخاب یازدهمین جشنواره بین‌المللی ‍پویانمایی همچنین ۶ اثر دانشجویی ایران را به عنوان راه یافتگان بخش بین‌الملل معرفی کرده‌اند، داوری بخش بین‌الملل این جشنواره نیز به زودی اعلام خواهند شد.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب با نمایش آثار منتخب داخلی و خارجی در چند بخش میزبان هنرمندان و علاقه‌مندان خواهد بود.