بعدی
like

ساخت انیمیشن «ما یک ایده داریم» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

‏. ‏(‏۲۶-‏مرداد-‏۱۳۹۸)

فاطمه گودرزی که قرار است انیمیشن «ما یک ایده داریم» را با تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بسازد، موضوع این اثر را اهمیت غلبه بر ترس بیان کرد.

به گزارش آرت کافه،فاطمه گودرزی که کارگردانی انیمیشن «ما یک ایده داریم» از جدیدترین تولیدات انیمیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را عهده‌دار است، درباره این اثر گفت: «ما یک ایده داریم»، یک اقتباس آزاد از کتابی با همین عنوان به ترجمه خانم نورا حق‌پرست است.


سینما فاطمه گودرزی   انیمیشن   ما یک ایده داریم    کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

وی درباره مدت زمان و تکنیک ساخت «ما یک ایده داریم»، توضیح داد: این انیمیشن با زمان تقریبی ۸ دقیقه و با تکنیک دوبعدی ساخته خواهد شد. پیش‌بینی ما این است که ساخت این اثر تقریبا دو سال زمان می‌برد.

گودرزی با اشاره به آغاز مراحل پیش‌تولید انیمیشن «ما یک ایده داریم» از اوایل تابستان سال جاری، افزود: امیدوارم از حدود پنج ماه آینده ساخت اثر آغاز شود.

این کارگردان عرصه انیمیشن درباره محتوای «ما یک ایده داریم» و گروه سنی مدنظر آن به عنوان مخاطب، توضیح داد: محتوای این انیمیشن در ارتباط با اهمیت غلبه بر ترس است و مناسب سنین پیش از دبستان و اوایل دبستان در نظر گرفته شده است.

وی در پایان درباره تأثیرگذاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در عرصه ساخت و تولید انیمیشن در ایران، تأکید کرد: کانون یکی از مراکز معدود و بسیار معتبر در خلق آثار کوتاه انیمیشن در جهان است و من امیدوارم این بخش فرهنگی و تاثیرگذار، روز به روز بیشتر توسعه پیدا کند.

@nasrodinmolla