بعدی
like

راهیابی تیزر یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران به جشنواره انسی

‏. ‏(‏۱۷-‏فروردین-‏۱۳۹۸)

تیزر یازدهمین دوسالانه بین‌المللی پویانمایی تهران به بخش تبلیغات جشنواره انیمیشن انسی فرانسه راه پیدا کرد.

به گزارش آرت کافه، این اثر همزمان با یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران که ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ برگزار شد از سوی ۱۱ فیلمساز انیمیشن چون: فاطمه گودرزی، هاجر مهرانی، مهدی شیری، امیر سحرخیز، امین حق‌شناس، الیکا مهران‌پور، مریم کشکولی‌نیا، بابک نکویی، مهدی علی‌بیگی، ساره شفیعی‌پور و معین صمدی که از برندگان دوره‌های قبلی جشنواره پویانمایی بوده‌اند، ساخته شده است.


سینما پویانمایی تهران   جشنواره انیمیشن انسی فرانسه فاطمه گودرزی  هاجر مهرانی  مهدی شیری  امیر سحرخیز  امین حق‌شناس  الیکا مهران‌پور  مریم کشکولی‌نیا  بابک نکویی  مهدی علی‌بیگی  ساره شفیعی‌پور

هر کدام از این فیلمسازان اثری چند ثانیه‌ای با موضوع ماهی ساخته‌ بودند که از ترکیب و در کنار هم قرار گرفتن این انیمیشن‌ها، تیزر جشنواره دوره یازدهم تولید شده بود.

قرار است تیزر یازدهمین دوسالانه پویانمایی در بخش تبلیغات جشنواره انسی با ۳۵ فیلم دیگر از ۱۶ کشور جهان رقابت کند.

فیلم کوتاه «گرگم و گله می‌برم» اثر امیرهوشنگ معین از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در بخش چشم‌انداز جشنواره‌ انسی با همتایان خود رقابت خواهد کرد.انیمیشن «گرسنگی» اثر زهرا رستم‌پور از ایران هم در بخش دانشجویی این جشنواره با انیمیشن‌های دیگر به رقابت می‌پردازد.

جشنواره بین‌المللی انیمیشن انسی فرانسه که از سال ۱۹۶۰ به صورت سالانه برگزار شده است، امسال نیز از ۲۰ تا ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ برپا می‌شود.