بعدی
like
در اقدامی خیرخواهانه

کیم کارداشیان اجاره مسکن یک زندانی سابق را می‌پردازد

‏. ‏(‏۲۳-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

کیم کارداشیان در اقدامی خیرخواهانه اجاره مسکن یک زندانی آزاد شده را می‌پردازد.

به گزارش آرت کافه به نقل از یورونیوز،کیم کارداشیان ستاره مشهور آمریکا به کمک زندانی تازه آزاد شده‌ای شتافت که نمی‌توانست سرپناهی برای خود پیدا کند. وی اعلام کرد اجاره بهای مسکن متیو چارلز را برای مدت پنج سال پرداخت خواهد کرد.


سینما کیم کارداشیان متیو چارلز زندان آمریکا

متیو چارلز نخسین زندانیانی است که به‌تازگی و در پی انجام اصلاحات در قوانین کیفری آمریکا آزاد شده است.

متیو چارلز سال ۱۹۹۶ میلادی به اتهام حمل مواد مخدر و اسلحه محاکمه و به ۳۵ سال زندان محکوم شده بود. او سال ۲۰۱۸ میلادی پس از گذراندن ۲۰ سال آزاد شد، زیرا محکومیتش «غیرمنصفانه» توصیف شد.

با این وجود مدت کوتاهی پس از آزدی بار دیگر به زندان فرستاده و در نهایت با تصویب قوانین جدید و ایجاد اصلاحات در نظام زندان‌ها، در ماه ژانویه آزاد شد ،اما پس از آزادی به دلیل سوابق کیفری که داشت، هیچ کدام از درخواست‌هایش برای اجارۀ یک مسکن دولتی پذیرفته نشد.

با رسانه‌ای شدن وضعیت زندگی این زندانی پیشین و تلاش‌های ناموفق او برای پیدا کردن خانه، کیم کارداشیان به طور خصوصی با متیو دیدار کرد و به او گفت حاضر است اجاره بهای مسکن او را تا پنج سال آینده بپردازد.

کیم کارداشیان تاکید کرده با این کار می‌خواهد به متیو چارلز کمک کند تا در این مدت با پس انداز پول‌هایش آیندۀ بهتری را برای خود بسازد.

متیو چارلز در صفحه فیسبوک خود با سپاسگزاری از کارداشیان نوشت: «کیم این کار را برای تبلیغ یا جلب توجه افکار عمومی نکرد، اما من وظیفه خودم می‌دانم که این را به اطلاع همه برسانم.... قلب من از شادی لبریز شده است.»