بعدی
like

افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی و عکس در آرت تایم گالری

‏. ‏(‏۲۵-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸)

نمایشگاه هنرهای تجسمی و عکس هنرمندان سرشناس ایرانی ۲۷ اردیبهشت تا اول خرداد در آرت تایم گالری برپا می‌شود.

به گزارش آرت کافه، نمایش هنرهای تجسمی ، عکس و.. هنرمندان سرشناس ایرانی با آثاری از محمد احصایی، ناصر تقوایی، هانیبال الخاص، کامبیز درمبخش، ایرج شافعی و .. جمعه ۲۷ اردیبهشت آغاز می شود و تا چهارشنبه اول خرداد ادامه خواهد یافت.


هنرهای تجسمی آرت تایم محمد احصایی  ناصر تقوایی  هانیبال الخاص  کامبیز درمبخش  ایرج شافعی

در این نمایشگاه مجموعه‌ای از عکس‌های ناصر تقوایی فیلمساز، عکاس و نویسندهٔ ایرانی و از پیشگامان «موج نوی سینمای ایران» و همچنین آثاری از سیدمحمد احصایی از پایه‌گذاران نقاشیخط در دورهٔ معاصر ایران، کامبیز درمبخش طراح، کاریکاتوریست، گرافیست و دارنده نشان عالی «هنر برای صلح»، آثار کلاژ دکترپرویز نقیبیان هنرمند پیشکسوت،هانیبال الخاص آغازگر طراحی فیگوراتیو در نقاشی نوگرا، ایرج شافعی هنرمند به نام و آثار عبدی اسبقی، ناصر اویسی، محسن موسوی، بنفشه رحیمی، مهدی موحدی و نسرین تقوی به نمایش گذاشته می شود.

آرت تایم گالری با گردآوری آثار جمعی از هنرمندان معاصر، به امید ساختن پلی از دیدگاه دیروز و امروز، تا فردایی درخشان در عرصه هنر ایرانی، نمایشگاه هنرهای تجسمی و عکس را برپا خواهد کرد.

نمایشگاه گروهی این هنرمندان جمعه ۲۷ اردیبهشت از ساعت ۱۶ در آرت تایم گالری به نشانی زعفرانیه، خیابان آصف، کوچه پرویز وهابی، پلاک ۱۴ افتتاح خواهد شد و تا چهارشنبه اول خرداد ادامه خواهد یافت.

این گالری پنجشنبه‌ها تعطیل است و ساعت بازدید ۱۱ تا ۱۸ خواهد بود.