بعدی
like
با اجرای آلبوم جدید

گروه شیلر در وزارت کشور روی صحنه می‌رود

‏. ‏(‏۶-‏مهر-‏۱۳۹۸)

گروه آلمانی شیلر با ‌سرپرستی کریستوفر فون دیلن که سال ۹۶ میزبان حدود ۲۴هزار مخاطب در ایران بود، آبان ماه امسال با اجرای قطعات آلبوم جدید خود با نام «صبح دم» در سالن وزارت کشور در دو شب روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش آرت کافه،این گروه موسیقی قرار است پنجشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ آبان ماه سال جاری در سالن وزارت کشور تهران با اجرای منتخبی از قطعات مطرح و آلبوم جدید خود روی صحنه برود و در ادامه برگزاری تور کنسرت در اروپا، تازه‌ترین کنسرت خود را در ایران برگزار کند.


موسیقی گروه آلمانی شیلر  کریستوفر فون دیلن    صبح دم    وزارت کشور

کریستوفر فون دیلن که پس از اجرای پنج شب کنسرت در تهران، قطعه «برلین – تهران» را ساخت و این اثر را برای نخستین بار در اسفند ماه سال ۹۶ طی سه شب در ایران اجرا کرد، اوایل امسال تازه‌ترین آلبوم گروه بین المللی شیلر با نام صبح دم (MORGENSTUND) را در همکاری با هنرمندان ایرانی منتشر کرد.

اعضای گروه شیلر قرار است در کنسرت ایران منتخبی از آثار برترشان را به همراه قطعات آلبوم جدیدشان با نام صبح دم (MORGENSTUND) به صورت اینسترومنتال اجرا کنند.
کریستوفر فون دیلن به همراه ارکستر خود و با حضور تکنسین صدا، نور و بک لاینر روی صحنه می‌رود.

کنسرت گروه بین المللی شیلر ۱۶ و ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۸ در سالن اصلی وزارت کشور با تهیه‌کنندگی «ریتم نو» برگزار می‌شود . علاقه‌مندان برای تهیه می‌توانند از دوشنبه (هشتم مهرماه) ساعت ۱۴ به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.
@nasrodinmolla