بعدی
like

آغازاجرای «درمیان آب ها» در کارگاه نمایش

‏. ‏(‏۱-‏مرداد-‏۱۳۹۸)

اجرای نمایش «در میان آب ها» با کارگردانی سامره رضایی در میان استقبال تماشاگران در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

به گزارش آرت کافه،نمایش «درمیان آب ها» با کارگردانی سامره رضایی دوشنبه شب ۳۱ تیر ماه با حضور تعدادی از هنرمندان عرصه تئاتر، تلویزیون، سینما وعکاسی در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز کرد.


تئاتر  درمیان آب ها    سامره رضایی کارگاه نمایش مجتبی موسوی

سامره رضایی طراح و کارگردان نمایش «در میان آب ها» پس از پایان اجرای اول این اثر نمایشی ضمن قدردانی از حضور پرتعداد مخاطبان در اولین اجرای نمایش گفت: امروز اگرچه روز اول اجرای نمایش بود و ما به دلیل فرصت کمی که داشتیم حتی اجرای ژنرال هم نداشتیم، اما بسیار خوشحالم که در حضور شما تماشاگران فهیم تئاتر شاهد یک اجرایی بودیم که با حضور شما عزیزان حال و هوای دیگری داشت.

وی ضمن تقدیم اجرای اول نمایش به سجادافشاریان گفت: امروز ما علاوه بر حضور شما عزیزان مفتخر به میزبانی مجید سعیدی یکی از هنرمندان تاثیرگذار حوزه عکاسی هستیم که با حضور مستمر خود در کشور افغانستان نقش بسیار مهمی در به نمایش گذاشتن چهره خشونت بار جنگ به دنیا داشته و من امشب می توانم از حضورش در اجرای اول بهره منده شوم.

سجاد افشاریان نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر پس از پایان اجرای این اثر نمایشی گفت: به طور حتم دیدن این اثر نمایشی را به همه مخاطبان تئاتر توصیه خواهم کرد. به اعتقاد من این اثر نمایشی از جمله آثاری است که به لحاظ فرم اجرایی می داند که قرار است چه تاثیری روی مخاطب داشته باشد و این نکته مهمی است که حتما باید به آن توجه داشت.

وی افزود: نمایش هایی چون «در میان آب ها» از جمله آثار نمایشی هستند که شباهت های زیادی به تئاتر مستند داشته و دارای پیامی هستند که قطعا اولین تاثیر آن روی فهم اجتماعی است. آفرین به گروه اجرایی که روی یک محتوای بسیار ارزشمندی کار کردند که اشاعه و تبلیغ از امروز به عهده ماست و ما باید تلاش کنیم تا به طیف بیشتری از مخاطبان برسد.

نمایش «درمیان آب ها» با نویسندگی و کارگردانی سامره رضایی و بازی سامره رضایی و مجتبی موسوی هر روز ساعت ۱۸ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود .

افشین عزیزی آهنگساز، مهدی پردل مجری طرح، حسن شبانکاره طراح صدا، پدرام رضوانی طراح نور، سمانه داودی پارسال طراح لباس، الهام احمد پور دستیار کارگردان و برنامه ریز و پانیذ شکری و ارزو خاوری منشی صحنه دیگر عوامل اجرایی نمایش را تشکیل می دهند.

این نمایش روایتی مستند و الهام گرفته از زندگی سامره و مجتبی (دو تبعه افغان متولد ایران) در دوران مهاجرت در ایران و مواجهه آنها با مهاجرت قاچاق به اروپا در سال ۲۰۱۵ است .