بعدی
like

نمایش انیمیشن «منو ببین» در رومانی

‏. ‏(‏۱۳-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

«منو ببین» در بخش کودکان جشنواره Short to The Point رومانی نمایش داده می شود.

به گزارش آرت کافه،انیمیشن کوتاه «منو ببین» با کارگردانی رضا مهرانفر که سال جاری را با حضور در جشنواره­ های مختلف بین­ المللی و داخلی پشت سر گذاشته است، این بار در بخش آثار کوتاه با موضوع کودکان جشنواره Short to The Point رومانی حضور خواهد داشت. آخرین اثر انیمیشن رضا مهرانفر در جشنواره­ های آکسفور آمریکا، هندیکپ فرانسه، فیلم کوتاه تهران، رشد و کودک و نوجوان حضور داشته و ماه اسفند را با جشنواره انمیشن تهران و جشنواره Short to The Point در پیش ­رو دارد.


سینما  منو ببین    رضا مهرانفر جشنواره  Short to The Point  آکسفور آمریکا  هندیکپ فرانسه  فیلم کوتاه تهران

این جشنواره که فعالیت خود را از سال ۲۰۰۹ آغاز کرده است، در راستای پخش و معرفی فیلم‌های کوتاه در رومانی فیلم‌های راه‌یافته به رقابت‌های ماهانه خود را در بیش از ۳۰ شهر رومانی به نمایش می‌گذارد. این جشنواره امسال در ۱۷ بخش کوتاه مختلف از جمله درام، مستند،کمدی، علمی_تخیلی، وحشت، آماتوری، موبایل، موزیک ویدئو، آماتوری، تجربی، دانش­آموزان و ....برگزار می ­شود که انیمیشن کوتاه «منو ببین» در بخش کوتاه با موضوع کودکان به همراه دو فیلم «اتاق­­ های تعطیلات« از کشور لهستان و «هدیه­ های دوباره» از آمریکا نامزد شده و از گزینه­ های اصلی برای دریافت جایزه این بخش است.

«منو ببین» درباره پسرکی است که در دنیایی از اضطراب و ترس زندگی می­ کند؛ ترسی که برای دیگران معنا ندارد و نادیده گرفته می ­شود. جهان عادی در جریان است، اما همه چیز برای او تنهایی و تاریکی.

عوامل انیمیشن «منو ببین» عبارتند از: کارگردان: رضا مهرانفر ، تهیه کننده: مریم صانعى، نویسنده: مونا شاهى و غلامعلى میکاییلى ، سوپروایزر بخش انیمیشن : اسفندیار حاجى اسدالهى ، مدیر دوبلاژ : یگانه رمضانى ،صداگذار: ارش قاسمی، پخش بین ­المللی: فیدان، مشاور رسانه ­­ای: سعیده الله­ دادی.

برگزیدگان این دوره جشنواره که در روزهای پایانی ماه فوریه میلادی برگزار خواهد شد، ۳۱ مارس معرفی خواهند شد.