بعدی
like

پیش‌تولید مجموعه «روزنه» فروردین‌ سال آینده آغاز می‌شود

‏. ‏(‏۱۱-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

نگارش مجموعه «روزنه» با نویسندگی سمانه نامدار در مراحل پایانی قرار دارد و با اتمام نگارش پیش‌تولید کار از فروردین ماه سال ۹۸ شروع می‌شود.

به گزارش آرت کافه، فریبا بانک توکلی تهیه‌کننده سریال «روزنه» در مورد زمان شروع پیش‌تولید این کار گفت: این سریال را به سفارش و مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دست تولید داریم. اکنون نگارش فیلمنامه این مجموعه در مراحل پایانی سیناپس و قسمت‌بندی قرار دارد و تا پایان اسفندماه نهایی می‌شود.


رادیو تلویزیون فریبا بانک توکلی   جواد ارشاد  روزنه

او که پیش‌تر خبر از آغاز پیش‌تولید این کار از اسفندماه را داده بود بیان کرد: با توجه به اینکه این شب‌ها مشغول پخش سریال «خاک گرم» با کارگردانی جواد ارشاد از شبکه یک هستیم، در نظر داریم پیش‌تولید «روزنه» را با اتمام نگارش متن از فروردین‌ماه سال ۹۸ شروع کنیم.

سریال ۴۰ قسمتی «روزنه» داستان زندگی یک زوج روان‌پزشک و روان‌شناس است که روی نمونه‌های افسردگی و پرخاشگری مردم کار می‌کنند، اما خودشان درگیر ماجرایی می‌شوند که حالا باید خود با قضیه‌ افسردگی و پرخاشگری کنار بیایند.

توکلی ادامه داد: موضوع این سریال ریشه‌یابی پرخاشگری و افسردگی در مردم است و برای نگارش متن آن تیم تخصصی کادر روان‌شناسی و روان‌پزشکی به ما مشاوره می‌دهند، به همین دلیل «روزنه‌» یک درام معمولی تلویزیونی نیست بلکه یک سریال علمی است که باید تخصصی نوشته و ساخته شود.

این تهیه‌کننده افزود: طرح «روزنه» را سال پیش به وزارت بهداشت ارائه کردم و به دلیل نامگذاری سال ۲۰۱۸ به‌عنوان « پیشگیری از افسردگی» از این طرح استقبال شد و سیناپس کلی کار را پذیرفته و حامی ساخت این سریال شدند.

توکلی کارگردانی این مجموعه را بر عهده همسرش جواد ارشاد عنوان کرد و گفت:ما هنوز وارد مرحله پیش‌تولید و انتخاب بازیگر نشدیم و تاکنون تنها حضور حسین محجوب در این مجموعه مشخص‌شده است.

فریبا بانک توکلی و جواد ارشاد پیش ‌ازاین مجموعه «خاک گرم» را تهیه و کارگردانی کرده بودند.