بعدی
like

برگزاری کنسرت طلیسچی به نفع سیل سیستان و بلوچستان

‏. ‏(‏۲۷-‏دی-‏۱۳۹۸)

کنسرت علیرضا طلیسچی ۲۶ دی ماه سال جاری در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران طی دو سانس برگزار شد.

به گزارش آرت کافه،علیرضا طلیسچی همراه اعضای ارکسترش در حالی در سالن میلاد نمایشگاه تهران روی صحنه رفت که همگی سیاهپوش جانباختگان هواپیمای اوکراینی بودند . طبق اعلام این خواننده تمامی عواید این اجرا به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان تقدیم شد.


موسیقی علیرضا طلیسچی  سالن میلاد نمایشگاه تهران زندگی جونم  تو فکر می کنی کی ای  نفس کی بودی تو  به خودم بد کردم  قرار نبود  ای دل خودم  ای داد بر من  دیوونه دوست داشتنی  آخرش قشنگه

این خواننده پیش از شروع کنسرت و اجرای نخستین قطعه، صحبت‌هایش را با خواندن بخشی از شعر قطعه «۱۷۵ شهید غواص» خود آغاز کرد و درباره تصمیمش برای برگزاری کنسرت و عدم لغو آن توضیح داد: ما عزادار و سیاهپوش ۱۷۶ تن از عزیزان مان در پرواز اوکراینی هستیم و قرار شد من کنسرت را لغو نکنم، اما تمام عواید این کنسرت که هر کسی روی این صندلی‌ها نشسته در آن شریک است را به مردم آسیب دیده سیستان و بلوچستان تقدیم کنم. از شما می‌خواهم به احترام این عزیزان یک دقیقه سکوت کنید.

قطعات «زندگی جونم»، «تو فکر می کنی کی ای»، «نفس کی بودی تو»، «به خودم بد کردم»، «قرار نبود»، «ای دل خودم»، «ای داد بر من»، «دیوونه دوست داشتنی»، «آخرش قشنگه»، «بام نبود کسی»، «سختگیر»، «دقیقه هام»، «عزیزی» و «دلی» در این کنسرت برای مخاطبان به اجرا درآمدند.

طلیسچی در پایان این کنسرت قطعات «سختگیر»، «دیوونه دوست داشتنی» و «آخرش قشنگه» را به درخواست تماشاگران مجددا اجرا کرد.

اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی با رهبری امیربهادر دهقان نوازنده کیبورد را آرتین زمانی (کیبورد)، مهراد حیدری (گیتار الکتریک)، محمد عارف (گیتار)، علی شقاقی (بیس)، کامیار عبدی (درامز)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، سهند اسدی (ساکسیفون) و حسن اکبریان (ویولن) تشکیل می‌دادند.

کنسرت ۲۶ دی ماه علیرضا طلیسچی با همت موسسه نوای سپند وتهیه کنندگی مهدی اسفندیار با احترام به جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی به نفع سیل زدگان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
@nasrodinmolla