بعدی
like

نمایش مستند «پیروزی» در بخش «مستند زیر ذره بین» جشنواره جهانی فیلم فجر

‏. ‏(‏۲۳-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

مستند «پیروزی» در بخش «مستند زیر ذره بین» در سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر روی پرده می‌رود.

به گزارش آرت کافه، مستند «پیروزی» که در سی و سومین جشنواره فیلم ورشو به نمایش درآمده بود، مهمان مخاطبان جشنواره جهانی فیلم فجر نیز خواهد شد.


سینما مستند  پیروزی     مستند زیر ذره بین    جشنواره جهانی فیلم فجر  لوفتارفون راما (Luftar von Rama)  کریشنیک یونوزی (Kreshnik Jonuzi)   چارلی اَسکی (Charlie Askew)

مستند «پیروزی» (Triumph) در بخش «مستند زیر ذره بین» سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درمی آید تا هم علاقه مندان به سینما هم فوتبال فرصت تماشای فیلمی متفاوت و پرریتم را به دست آورند.

این اثر به کارگردانی لوفتارفون راما (Luftar von Rama)، کریشنیک یونوزی (Kreshnik Jonuzi) و چارلی اَسکی (Charlie Askew) روایتگر حادثه ای مشهور در بازی های مقدماتی فوتبال جام ملت های اروپای فرانسه در سال ۲۰۱۶ است.

در یکی از آخرین بازی های مقدماتی فوتبال جام ملت های اروپایی فرانسه سال ۲۰۱۶ که به «نبرد بلگراد» مشهور شد، تیم ملی آلبانی از تیم ملی صربستان میزبانی کرد. در دقایق پایانی نیمه اول این دیدار، هواداران صرب از دیدن پرچم «آلبانی بزرگ» که توسط یک پهپاد حمل می‌شد، عصبانی شده و به درون زمین حمله کردند. در ادامه اتفاقات پرتنش و جذابی رخ می‌دهد که این مستند را دیدنی می کند.

«مستند زیر ذره بین» یکی از بخش های جشنواره جهانی فیلم فجر است که مستندهایی متفاوت از سینمای جهان را برای مخاطبان ایرانی به نمایش درمی آورد. آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره [email protected] است.

سی‌و‌هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از ۱۸ تا ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۲۹ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) با دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.