بعدی
like
در مسابقه‌ بین‌المللی آهنگسازی سال ۲۰۱۸ آمریکا

علی پهلوان از بین ۱۹هزار آهنگساز دنیا فینالیست شد

‏. ‏(‏۲۱-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

تک آهنگ «ناب» با شعر، آهنگ و اجرای علی پهلوان در مسابقه‌ بین‌المللی آهنگسازی سال ۲۰۱۸ آمریکا به مرحله‌ نهایی رسید.

به گزارش آرت کافه،قطعه «ناب» با شعر، آهنگ و اجرای علی پهلوان، موزیسین موسیقی پاپ کشور، در مسابقه‌ بین‌المللی آهنگسازی سال ۲۰۱۸ از بین ۱۹۰۰۰ اثر به مرحله نهایی راه یافت. این در حالی است که تنها دو درصد از آهنگ‌ها می‌توانند به این مرحله‌ برسند.


موسیقی قطعه  ناب    علی پهلوان     موسیقی پاپ   مسابقه‌ بین‌المللی آهنگسازی سال ۲۰۱۸ Music City SongStar آدام لمبرت   مارک آنتونی

در مرحله نهایی این مسابقه، داوران که ترکیبی از هنرمندان موسیقی (مانند: آدام لمبرت و مارک آنتونی) و مدیران صنعت موسیقی هستند، آهنگ های برتر هر سبک را معرفی می‌کنند. قطعه «ناب»، در بخش موسیقی دنیا (آثار غیر انگلیسی زبان) شرکت کرده است. همچنین در بخش دیگری از مسابقه، تمام آثاری که به مرحله‌ نهایی رسیده‌اند روی سایت اصلی این مسابقه به آدرس songwritingcompetition.com قرار گرفته و به رأی عمومی گذاشته می‌شوند. آهنگی که رأی بیشتری داشته باشد، برنده‌ بخش «صدای مردم» خواهد شد که برندگان این مسابقه در نیمه ماه آوریل سال جاری میلادی معرفی خواهند شد.

علی پهلوان که عضو انجمن حقوق‌ آثار شنیداری و نمایشی استرالیاست از طریق این انجمن در جریان این مسابقه قرار گرفته و تک آهنگ «ناب» را برای شرکت در مسابقه ارائه داده است. او در شبکه‌های اجتماعی از طرفدارانش خواسته است به این آهنگ برای بخش صدای مردم رأی بدهند. این قطعه مرداد ماه امسال توسط شرکت ترانه‌شرقی با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده است.

قطعه «ناب» از علی پهلوان، در مسابقه‌ آهنگسازی دیگری نیز با نام Music City SongStar از بین هزاران شرکت کننده به مرحله‌ نیمه‌نهایی راه یافته است.