بعدی
like

«آخرین معامله» کلوس هارو در «جام جهان نما»ی جشنواره جهانی فیلم فجر

‏. ‏(‏۲۶-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

جدیدترین فیلم کلوس هارو فیلمساز فنلاندی در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر روی پرده می‌رود.

به گزارش آرت کافه، «آخرین معامله» (One Last Deal) جدیدترین ساخته کلوس هارو (Klaus Härö) در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درمی آید. این فیلم در مدت کمی پس از تولید خود توانسته است در جشنواره های تورنتو، پالم اسپرینگز، گوته بورگ و... روی پرده برود و توجه منتقدان را به خود جلب کند.


سینما  آخرین معامله   (One Last Deal)   کلوس هارو (Klaus Härö)   جشنواره جهانی فیلم فجر

هارو با فیلم هایی مانند «الینا» (Elina: As If I Wasn't There)، «مادر من» (Mother of Mine) و «نامه هایی به پدر ژاکوب» (Letters to Father Jacob) در دوره های گذشته جشنواره جهانی فیلم فجر و نیز جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان حضور داشته و توانسته است در بخش های مختلف جایزه دریافت کند.

«آخرین معامله» که در بخش «جام جهان نما» (جشنواره جشنواره ها) سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر روی پرده خواهد رفت، روایتگر داستان پیرمردی متبحر در شناخت آثار نقاشی است. وی در جریان یک حراجی محلی تابلویی با ارزش را کشف می کند اما هیچ کس نمی خواهد ارزش کشف او را باور کند...

بخش «جام جهان نما» ویژه آثاری از ایران و جهان است که پیش از این حضور موفقیت آمیزی در جشنواره های جهان داشته اند. این بخش در جشنواره جهانی فیلم فجر مشمول رقابت نمی شود.

آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره [email protected] است.

سی‌و‌هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از ۱۸ تا ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۲۹ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) با دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.