بعدی
like

بازدید معاون سیما از پشت صحنه سریال رمضانی «دل‌دار»

‏. ‏(‏۱۱-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸)

مرتضی میرباقری معاون سیما، به همراه مدیر شبکه‌ دو از پشت صحنه سریال رمضانی «دل‌دار» بازدید کرد.

به گزارش آرت کافه، میرباقری در این دیدار با تاکید بر روند رو به رشد سریال سازی در سیما گفت: امسال تلویزیون ۳۰ سریال برای پخش در طول سال طراحی کرده است .


رادیو تلویزیون دلدار محمدرضا غفاری  الناز حبیبی  مریم بوبانی  حسام محمودی  سوگل خلیق  بهزاد فراهانی  علی اوسیوند  رویا جاویدنیا  مهران نائل  پریوش نظریه  همایون ارشادی

وی‌افزود: تولید برنامه‌ها به خصوص مجموعه‌های نمایشی روند روبه رشدی داشته است.

معاون سیما با تاکید بر نقش تلویزیون و سریال‌های ایرانی در جذب مخاطب گفت: مخاطبان تلویزیون به سریال های ایرانی علاقه‌مندند و این علاقه مندی منجر به دغدغه تولید محتوای فاخر می‌شود.

میرباقری در خصوص محتوای سریال «دل‌دار» توضیح داد: این سریال عاشقانه‌ای در بستر موضوعات اجتماعی روز است و به حل مشکلات جوانان تاکید می‌کند.

معاون سیما در طول بازدید از پشت صحنه مجموعه نمایشی «دل‌دار» همچنین به تماشای ضبط سکانسی از سریال نشست و به تهیه کننده و کارگردان و دست اندرکاران سریال توصیه کرد: ماه رمضان را فرصت مغتنمی در جلب مخاطب می دانیم و امیدواریم تدارک تلویزیون برای شب های رمضانی خانواده‌های ایرانی مورد توجه قرار گیرد.

محمدرضا غفاری، الناز حبیبی، مریم بوبانی، حسام محمودی، سوگل خلیق، بهزاد فراهانی، علی اوسیوند، رویا جاویدنیا، مهران نائل، پریوش نظریه، همایون ارشادی، شادی مختاری، کمند امیرسلیمانی، نیما رئیسی و پیمان جعفری از جمله بازیگران این سریال هستند.

سریال «دل‌دار» محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیماست که در ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهد رفت.

آرت کافه:جناب میرباقری شما گفتید که مخاطبان تلویزیون به سریال های ایرانی علاقه‌مندند و این علاقه مندی منجر به دغدغه تولید محتوای فاخر می‌شود!آیا به واقع چنین است؟اکثر سریال هایی که در این چند ساله روی آنتن تلویزیون رفته اند،بسیار ضعیف بوده و حتی دیدن چند پلان از آنها نیز زجر آور بود،به خصوص مجموعه هایی که سال گذشته در ماه مبارک رمضان از تلویزیون پخش شد.با استناد به حرف شما معلوم است که سریال های ایرانی مورد توجه اکثر مخاطبان نیستند،اگر غیر از این بود ، این همه مجموعه های ضعیف در صداوسیما ساخته نشده و روی آنتن نمی رفت!