بعدی
like
بعد از شهاب حسینی

رامبد جوان هم به آکادمی «شگفت‌انگیزان» پیوست

‏. ‏(‏۲۰-‏فروردین-‏۱۳۹۸)

رامبد جوان به‌ عنوان مربی به آکادمی «شگفت‌انگیزان» پیوست که پیش‌ از این شهاب حسینی سفیر آن شده بود.

به گزارش آرت کافه، این آکادمی باهدف پرورش استعدادهای فرهنگی، هنری و ورزشی از ابتدای سال جدید کار خود را با دعوت از شرکت‌کنندگان مستعد آغاز کرده است.


سینما رامبد جوان    شگفت‌انگیزان   شهاب حسینی روبیکا

شهاب حسینی سفیر آکادمی «شگفت‌انگیزان» است و رامبد جوان هم به‌عنوان یکی از مربیان این آکادمی در رشته سینما، کارگردانی آموزش می‌دهد. بیش از ۲۰ هنرمند و ورزشکار شناخته‌شده دیگر در ۱۰ شاخه هنری و ورزشی در آکادمی «شگفت‌انگیزان» حضور خواهند داشت.

شرکت‌کنندگان مستعد باید استعداد و مهارتی که به آن علاقه‌مند هستند را انتخاب کنند، بعد از ثبت‌نام در آکادمی «شگفت‌انگیزان» در مرحله اول طبق خواسته مربی ویدیو یا عکسی در رشته موردنظر ارسال می‌کنند که با تأیید مربی، منتخبان اولین بسته‌های آموزشی رشته موردنظر را دریافت می‌کنند. درصورتی‌که بعد از آموزش‌های اولیه، نتیجه عملکرد شرکت‌کننده امتیاز کافی را برای شرکت در مرحله بعدی به دست بیاورد، شرکت‌کننده بسته آموزشی دوم را دریافت می‌کند. درنهایت، به بهترین نفرات هر رشته جوایز متفاوتی اهدا می‌شود که زمینه‌ساز حضور آنان در عرصه حرفه‌ای رشته موردنظرشان است. جوایز آکادمی «شگفت‌انگیزان» به‌زودی اعلام خواهند شد.

آکادمی «شگفت‌انگیزان» با تأکید بر ایجاد امید برای پرورش استعدادها در هرکجای ایران فعالیت خود را آغاز کرده است و با حضور مربیان برجسته و شناخته‌شده فرصت پرورش استعداد را در اختیار علاقه‌مندان می‌گذارد.

«شگفت نگار» یکی از بخش‌های جانبی این آکادمی است که علاوه بر تدریس رشته مجری‌گری و گزارشگری به علاقه‌مندان قصد دارد از هر شهر و روستا همکارانی انتخاب کند تا ضمن ایجاد فضایی برای تجربه واقعی شرکت‌کنندگان، به‌عنوان بازوی رسانه‌ای آکادمی «شگفت انگیزان» فعالیت کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از نحوه شرکت در این آکادمی استعداد پروری به برنامه «روبیکا» مراجعه کنند. ثبت‌نام در این آکادمی از ابتدای سال جدید آغازشده و همچنان ادامه خواهد داشت.