بعدی
like
با حضور مرضیه برومند و میترا حجار

اجرای نمایش «سیمین و فرزان» در تالار قشقایی آغاز شد

‏. ‏(‏۱۸-‏فروردین-‏۱۳۹۸)

نمایش «سیمین و فرزان» با کارگردانی فهیمه عابدینی یکشنبه هجدهم فروردین ماه با حضور تعدادی از هنرمندان شاخص تئاتر و سینما در تالار قشقایی اجرای خود را آغاز کرد.

به گزارش آرت کافه، نمایش عروسکی «سیمین و فرزان» با کارگردانی فهیمه عابدینی یکشنبه هجدهم فروردین ماه با حضور تعدادی از هنرمندان شاخص تئاتر و سینما از جمله مرضیه برومند، میترا حجار، شاهرخ فروتنیان، افسانه چهرآزاد و محمد رضا مالکی در تالار قشقایی اجرای خود را آغاز کرد.


تئاتر  سیمین و فرزان    فهیمه عابدینی رضیه برومند  میترا حجار  شاهرخ فروتنیان  افسانه چهرآزاد

مرضیه برومند کارگردان و دبیر جشنواره تئاتر عروسکی در آیین افتتاح این اثر نمایشی گفت: امیدوارم به یمن اجرای عمومی نمایش «سیمین و فرزان» در تالار قشقایی، مجموعه تئاتر شهربتواند سال مبارکی برای نمایشگران عروسکی باشد. به هرحال خیلی ها فکر می کنند نمایش عروسکی فقط ویژه کودکان و خردسالان است، اما هنرمندان فعال این عرصه باید تلاش خود را بیشتر کنند که مخاطبان بزرگسال به این نکته برسند که می توان با مفاهیم و ابزار نمایش های عروسکی هم مفاهیم جدی را دریافت کنند.

وی افزود: گرچه این روزها به دلیل حادثه سیل در کشور همه ناراحتیم، اما باعث خرسندی است که یک اثر نمایشی عروسکی به عنوان اولین نمایش تالار قشقایی در سال ۹۸ روی صحنه می رود. نمایش «سیمین و فرزان» یکی ازکارهای خوب جشنواره تئاتر عروسکی بود که با ایمان کامل این اثر را مانند کارهای خودم دوست دارم و امیدوارم با حمایت شما تماشاگران بتوانیم معرف خوبی برای یک اثر نمایشی ارزشمند باشیم.

نمایش عروسکی«سیمین و فرزان» با کارگردانی فهیمه عابدینی هر روز ساعت ۲۰ به مدت ۴۰ دقیقه با بازی سازی فهیمه عابدینی و صادق صادقی‌پور در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.