بعدی
like
فرهنگسرای فناوری اطلاعات با مشارکت باغ کتاب برگزار می کند

اکران ، نقد و بررسی فیلم سینمایی «برتری» در پنجمین نشست سینما IT

‏. ‏(‏۸-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

فیلم سینمایی «برتری (Transcendence)»با کارگردانی والی فیستر یکشنبه ۱۲ اسفند از ساعت ۱۶ تا ۱۹ پس از اکران با حضور کارشناس متخصصIT و منتقد سینما، در پنجمین نشست «سینماIT» فرهنگسرای فناوری اطلاعات، در سالن شماره ۸ باغ کتاب نقد و بررسی می شود.

به گزارش آرت کافه، برتری فیلمی در ژانر فیلم علمی–تخیلی، مهیج و آمریکایی است که سال ۲۰۱۴ اکران شد.


سینما  برتری (Transcendence)   والی فیستر  سینماIT   فرهنگسرای فناوری اطلاعات جانی دپ  مورگان فریمن  ربکا هال  کیت مارا   کیلین مورفی کریستوفرنولان

این فیلم اولین تجربه کارگردانی والی فیستر فیلمبردار قدیمی هالیوود است که از ستارگانی چون: جانی دپ، مورگان فریمن، ربکا هال، کیت مارا و کیلین مورفی استفاده کرده است. همچنین کریستوفر نولان و اما توماس هم از تهیه کنندگان اجرایی این فیلم هستند.

جانی دپ نقش ویل کَستِر، نابغه کامپیوتری را بازی می کند که در آستانه ایجاد پیشرفتی بزرگ در زمینه هوش مصنوعی است. این مسئله او را تبدیل به هدف گروهی تروریستی می کند که اعتقاد دارند پیشرفت کامپیوترها زوال بشر را به دنبال راه خواهد داشت و …

در این برنامه کیوان نقره کار کارشناس فناورانه و مجری صدا و سیما، محمد رضا فهمیزی منتقد سینما، حامد کبود جامه کارشناس IT و افشین فکوری دبیر کانون سینما IT به عنوان مجری برنامه حضور دارند و پس از نمایش فیلم به نقد و بررسی فیلم از منظر فناوری اطلاعات می پردازند.

این فیلم در باغ کتاب تهران واقع در اتوبان حقانی غرب به شرق، خروجی کتابخانه ملی و باغ کتاب، سالن شماره ۸ اکران و بررسی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۰۲۱۳۸ تماس بگیرید.