بعدی
like

اکران فیلم «زهرمار» از ۱۶ خرداد

‏. ‏(‏۲۹-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸)

فیلم سینمایی «زهرمار» با کارگردانی سید جواد رضویان و تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی از ۱۶ خرداد در سینماهای سراسر کشور اکران می شود.

به گزارش آرت کافه،امیر حسین حیدری مدیر عامل شرکت سینمایی نمایش گستران و پخش کننده فیلم سینمایی «زهرمار»با اشاره به آخرین وضعیت نمایش این فیلم گفت : هم اکنون مراحل آخر آماده سازی برای نمایش در حال انجام است و به صورت همزمان نیز برنامه ریزی اکران و آماده سازی مواد تبلیغاتی در حال پیگری است .


سینما  زهرمار    سید جواد رضویان   جشنواره فیلم فجر سیامک انصاری  شبنم مقدمی شقایق فراهانی سیامک صفری نسیم ادبی علیرضا استادی رضا رویگری حسین محب اهری سیامک ادیب برزو ارجمند

وی ادامه داد :اکران فیلم سینمایی «زهرمار» از ۱۶ خرداد همزمان با عید سعید فطر در سینماهای سراسر کشور آغاز می شود.

«زهرمار» اولین فیلم سینمایی سید جواد رضویان در مقام کارگردان است که در جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و واکنش مثبت منتقدان را همراه داشت. این فیلم متفاوت رین تجربه جواد رضویان در سینماست.

سیامک انصاری، شبنم مقدمی،شقایق فراهانی،سیامک صفری،نسیم ادبی،علیرضا استادی،رضا رویگری،حسین محب اهری،سیامک ادیب،برزو ارجمند و آدرینا توشه بازیگران فیلم هستند.

در خلاصه داستان فیلم آمده : رضا مردی که امروز به عنوان یک فرد ارزشی شناخته می شود گذشته ای دارد که او را رها نمی کند و همین گذشته برای او ایجاد دردسر می کند.