بعدی
like

«لاک قرمز۲» ساخته مى شود

‏. ‏(‏۱۶-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸)

«لاک قرمز۲» با کارگردانی سید جمال سیدحاتمی و تهیه‌کنندگی مشترک کامران مجیدی و احسان وحید تولید می‌شود.

به گزارش آرت کافه، پس از تولید فیلم سینمایى «لاک قرمز» با کارگردانى سیدجمال سیدحاتمى و حضور آن در سى و چهارمین جشنواره فیلم فجر که با استقبال مواجه شد، «لاک قرمز٢» با قصه اى متفاوت تر و ترکیب بازیگران جدید، با تهیه کنندگى مشترک کامران مجیدى و احسان وحید مقابل دوربین خواهد رفت.


سینما  لاک قرمز    سیدجمال سیدحاتمى  امیر عبدى امران مجیدی احسان وحید

در حال حاضر فیلمنامه «لاک قرمز٢» توسط امیر عبدى در حال نگارش است . بلافاصله پس از پایان فیلمنامه و دریافت پروانه ساخت این اثر سینمایی، گروه وارد پیش تولید و انتخاب بازیگران خواهند شد.

قرار است در این فیلم بازیگران جدیدتری نسبت به نسخه اول آن به ایفای نقش بپردازند و ضمن معرفى یک چهره جدید به دنیاى بازیگرى، گروه تولید به فکر جذب چهره هاى شناخته شده سینما و تئاتر نیز هستند.

سیدجمال سیدحاتمی مجموعه تلویزیونی «محکومین» را نیز با نویسندگی امیر عبدی در کارنامه خود دارد و در حال حاضر مشغول تولید سری دوم این مجموعه است . بلافاصله پس از پایان آن اثر، وارد تولید سری دوم فیلم سینمایی «لاک قرمز» خواهد شد.

«لاک قرمز٢» نیز با تکیه بر معضلات اجتماعی و خانوادگی تولید خواهد شد . سری اول این فیلم سینمایی نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلم در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر شد.