بعدی
like
با رونمایی از قطعات دومین آلبوم

نخستین کنسرت گروه «رادیو» در هتل سیمرغ برگزار می‌شود

‏. ‏(‏۱۰-‏دی-‏۱۳۹۸)

گروه موسیقی «رادیو» با سرپرستی و آهنگسازی فهام گوهری و خوانندگی نیما طاری ۱۸ بهمن ماه سال جاری در سالن همای هتل سیمرغ تهران روی صحنه می رود.

به گزارش آرت کافه، گروه موسیقی رادیو که دی ماه سال گذشته از نخستین آلبوم رسمی‌اش رونمایی کرد؛ قرار است در نخستین سالگرد شروع فعالیت‌هایش با حمایت هتل سیمرغ با مخاطبانش دیدار و تجدید خاطره کند.


موسیقی  گروه موسیقی  رادیو    فهام گوهری  نیما طاری   هتل سیمرغ تهران

اعضای گروه رادیو سال گذشته در مراسم رونمایی از نخستین اثرشان، به مخاطبان خود نوید اجرای آثار را در سال ۹۸ داده بودند و قرار است بهمن ماه امسال به قول‌شان عمل کنند.

این گروه موسیقی پاپ-راک که آلبومی با نام «رادیو» و هم اسم گروه را در کارنامه کاریش دارد و ساخت و تولید دومین آلبوم را نیز آغاز کرده است، در این کنسرت به اجرای تمامی قطعات آلبوم نخست خود به همراه تعدادی از قطعات آلبوم دوم خواهند پرداخت که بدین ترتیب از آلبوم دوم گروه نیز رونمایی می‌شود تا مخاطبان با فضای کارهای بعدی این گروه آشنا شوند.

بابک ریاحی پور نوازنده گیتار بیس، فرزاد رضایی و حسین منتظری نوازنده گیتار الکتریک ، کاوه آهنگر نوازنده درامز و وحید شهسواری نوازنده کیبورد اعضای گروه رادیو را به رهبری و سرپرستی فهام گوهری نوازنده گیتار آکوستیک و خوانندگی نیما طاری تشکیل می‌دهند.

اعضای گروه رادیو از نوازندگان مطرح و با سابقه عرصه موسیقی هستند که تجربه اجراهای متعددی را در کارنامه کاری خود دارند و پویا اشتری به عنوان صدابردار در کنار این گروه حضور دارد.

نخستین کنسرت رسمی گروه رادیو جمعه ۱۸ بهمن ماه سال جاری در سالن همای هتل سیمرغ تهران در دو سانس ۱۸ و ۲۱ برگزار خواهد شد .

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند از ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه ۱۲ دی ماه به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.
@nasrodinmolla