بعدی
like
اکران از چهارشنبه اول اسفندماه

آیین دیدار فیلم سینمایی «بی صدا» برگزار شد

‏. ‏(‏۲۹-‏بهمن-‏۱۳۹۷)

حسین شهابی نویسنده، تهیه کننده و کارگردان این فیلم در آیین دیدار این فیلم سینمایی گفت: «بی صدا» تلاش می کند تا اگر کاملا امیدبخش نیست، از تلخی دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان در نگاه بیماران مبتلا بکاهد.

به گزارش آرت کافه، آیین دیدار فیلم سینمایی «بی صدا» با حضور عوامل و بازیگران این اثر شب گذشته(یکشنبه ۲۸ بهمن) در باغ موزه سینما برگزار و این فیلم نمایش داده شد.


سینما  بی صدا  حسین شهابی  ندا مقصودی  مریم سرمدی  دریا مقبلی  پیمان مقدمی  محمد اکبری  محمد کارهمت   یوحنا حکیمی

حسین شهابی نویسنده، تهیه کننده و کارگردان این فیلم پیش از اکران آن عنوان کرد: «بی صدا» فیلمی برای افراد مبتلا به سرطان است و نام آن نیز پیش از این «دوران سرطانی» بود که به اجبار ناچار به تغییر آن شدیم.

وی افزود: در این فیلم دست کم این هدف دنبال شده است که اگر نمی توانیم امید کوچکی به افراد دچار این بیماری بدهیم، حداقل می توانیم از تلخی درگیری با این بیماری بکاهیم. حال این که «بی صدا» چقدر توانسته است به این هدف دست یابد، بستگی به قضاوت تماشاگران و مخاطبان این اثر سینمایی دارد و من امیدوارم فیلم را بپسندید.

ندا مقصودی، مریم سرمدی، دریا مقبلی، پیمان مقدمی، محمد اکبری، محمد کارهمت و یوحنا حکیمی بازیگران، مجید گرجیان فیلمبردار، محمد قومی طراح گریم، مریم کوهکن مشاور حقوقی، امیر نادر بابایی پخش کننده بین المللی، سیاوش شهابی تدوینگر، رکسانا قهقرایی مشاور رسانه ای و... عوامل و بازیگرانی بودند که در اکران خصوصی این فیلم حضور داشتند.

«بی صدا» داستان یک نویسنده مشهور مبتلا به بیماری سرطان به نام پیام(با بازی پیام دهکردی) است که برای تامین مخارج درمان خود به ناچار با روزنامه‌های زرد همکاری می‌کند.

این فیلم از چهارشنبه اول اسفند ماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران خود را آغاز می کند.