بعدی
like

اجرای نمایشی از عموهای فیتیله‌ای در سینما تئاتر کانون

‏. ‏(‏۱۴-‏تیر-‏۱۳۹۸)

نمایش «چتر سفید» با کارگردانی حمید گلی از ۲۰ تیرماه در سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه می‌رود.

به گزارش آرت کافه، این نمایش که نویسندگی آن را مهدی نیک‌روش بر عهده داشته ، ویژه کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها با موسیقی زنده اجرا می‌شود.


تئاتر  چتر سفید  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عموهای فیتیله‌ای   سینما تئاتر کانون  علی فروتن  حمید گلی  محمد حاجی‌بابایی  حمیدرضا گودرزی  امیرعلی محمدی و عسل شاکری

«چتر سفید» داستانِ تلاش دو کودک روستایی برای کمک به خلبان خودی و برقراری صلح است که علی فروتن، حمید گلی، محمد حاجی‌بابایی، حمیدرضا گودرزی، امیرعلی محمدی و عسل شاکری در آن بازی می‌کنند.

آهنگساز این اثر رامین کهن است و نوازندگان آن نیز رامین کهن، امین پروین و حداد حیدری هستند.

علی فروتن دستیار کارگردان، مهدی نیک‌روش طراح صحنه، سعیده دادگر طراح لباس، حسین تبریزی طراح گریم و رودابه کاشانی طراح پوستر و بروشور ،محمدسالار گلی و محمد شه‌روش عکاسی و ساخت تیزر، حوریه شفیعی مدیر صحنه و فوژان فروتن و المیرا صالحی دستیار صحنه و لباسِ نمایش دیگر عوامل «چتر سفید» هستند.

این نمایش هر شب ساعت ۲۰ به جز روزهای شنبه در سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، نبش کوچه چهارم اجرا می‌شود.

«چتر سفید» که دو سال پیش نیز در تالار هنر اجرا شده است، از ۱۵ تیر در سایت تیوال به نشانی https://www.tiwall.com/kidstheater/chatr-sefid۲ پیش‌فروش می‌شود و از ۲۰ تیر تا اواخر مرداد ۱۳۹۸ اجرا خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ذخیره بلیت و هماهنگی نمایش «چتر سفید» با شماره‌های ۰۹۹۰۷۸۸۸۸۳۶ و ۰۹۰۲۵۴۵۴۹۲۱ تماس بگیرند.