بعدی
like
صبح روز یکشنبه

یازدهمین دوسالانه پویانمایی تهران آغاز می شود

‏. ‏(‏۱۱-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از یکشنبه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کار خود را آغاز می‌کند.

به گزارش آرت کافه، یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷در تهران کلید می‌خورد.


سینما جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران  محمدرضا کریمی صارمی  مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ۲۲ سال اخیر متولی برپایی این دوسالانه هنری بود و امسال یازدهمین دوره آن را در بخش‌های مختلف رقابتی و جنبی برگزار می‌کند.

۱۲ اسفند و در روز اول جشنواره از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۲۳ در چندین سانس فیلم‌هایی از بخش‌های مختلف مسابقه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در خیابان حجاب و سینما تئاتر کانون واقع در خیابان خالد اسلامبولی به نمایش درمی‌آید.

همچنین در این روز نشست‌ها و کارگاه‌هایی با عنوان‌های «فیلم‌نامه‌نویسی خلاق»، «پایان‌نامه‌های برتر»، «۱۱ تکنیک، ۱۱ فیلم‌ساز» و «نقد فیلم» برگزار می‌شود.

سالن‌های نمایش کانون در سراسر کشور نیز از صبح روز یک‌شنبه اکران‌های ویژه خود را آغاز می‌کنند که صبح‌ها ویژه دانش‌آموزان مدارس است و عصرها برای دانشجویان و خانواده‌ها خواهد بود.

همچنین بازار انیمیشن نیز در جشنواره پویانمایی تهران از ساعت ۱۴ تا ۲۱ برپا می‌شود و در بخش میتینگ هم فرصتی برای دیدار و مذاکره بین فیلم‌سازان و سرمایه گذاران و تهیه‌کنندگان فراهم می‌شود. امسال برای اولین بار پیچینگ انیمیشن ایران نیز برگزار می‌شود.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ با دبیری محمدرضا کریمی‌صارمی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب با نمایش آثار منتخب داخلی و خارجی در چند بخش میزبان هنرمندان و علاقه‌مندان خواهد بود.