بعدی
like
کیانوش عیاری:

تصویربرداری سریال «۸۷ متر» تا سه ماه دیگر تمام می شود

‏. ‏(‏۱۶-‏بهمن-‏۱۳۹۸)

عوامل مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» این روزها پرتلاش برای ضبط سکانس های باقی مانده از این سریال طنز هستند.

به گزارش آرت کافه،کیانوش عیاری کارگردان سریال «۸۷ متر»با بیان اینکه هم اکنون گروه تولید با تلاش شبانه روزی و فشار زیاد مشغول کار هستند، گفت: سعی مان بر این است که تا سه ماه آینده فیلمبرداری این سریال را به اتمام برسانیم.


رادیو تلویزیون یانوش عیاری   سریال  ۸۷ متر  صداوسیما شبکه یک تصویربرداری

کارگردان سریال روزگار قریب تصریح کرد: روز تعطیل نداریم و تقریبا هر روز همه عوامل و بازیگران پشت و مقابل دوربین درحال تصویربرداری هستند. امیدوارم با تمام سختی های این کار، مردم از خروجی سریال راضی باشند.

کیانوش عیاری در پایان گفت: هم اکنون در لوکیشن اصلی سریال یعنی خیابان نیلوفر تهران هستیم، جایی که داستان اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردّوّرانی بر سر مالکیت منزل در آنجا رخ می دهد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: علیرضا پوردّوّرانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می کنند، اما روز اسباب کشی متوجه می شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است. محسن به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردّوّرانی ها به خانه رسیده اند و وسایل شان را در خانه گذاشته اند، اما با رسیدن خانواده پوردّوّرانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می شود.

مجموعه تلویزیونی«۸۷ متر» با تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در حال تولید است.
@nasrodinmolla