بعدی
like

برگزاری کارگاه‌های «رویازی» در حوزه هنری

‏. ‏(‏۸-‏مهر-‏۱۳۹۸)

تماشاخانه مهر حوزه هنری تا روز سه شنبه میزبان کارگاه‌های آموزشی «رویازی ۲» خواهد بود.

به گزارش آرت کافه،روز گذشته نخستین روز برگزاری این کارگاه‌ها با حضور اساتید داخلی و خارجی و ثبت نام کنندگان در رویازی برگزار شد. در این روز سر فصل‌های تجاری سازی انیمیشن، مالکیت معنوی و بلاک چین، مرتب سازی و چیدمان موضوع‌های ارائه در پیچینگ، و اصول و مبانی مذاکره به ترتیب توسط دکتر محمدمهدی ایزدخواه، دکتر محسن اکبری و دکتر عباس ایمانی از کشورمان و دیمیتری یاکونین و النا چیستیاکوا از روسیه، تدریس شد.


سینما دکتر محمدمهدی ایزدخواه  دکتر محسن اکبری   دکتر عباس ایمانی  دیمیتری یاکونین  النا چیستیاکوا  روسیه حوزه هنری

روز دوم کارگاه‌ها، چهار استاد روس، سرفصل‌های آموزشی خود را تدریس خواهند کرد. الکساندر میرگورودسکی تجزیه و تحلیل اقتصادی تولید انیمیشن را بررسی می‌کند، النا چیستیاکوا در رابطه با اصول و مبانی مذاکره صحبت می‌کند، سُوِتلنا بوخارائوا موضوع کپی رایت و مالکیت معنوی و دیدگاه حقوقی توزیع تولیدات رسانه‌ای را در دو بخش مورد بررسی قرار می‌دهد و دیمیتری یاکونین نیز در دومین روز ارائه خود، درخصوص اصول و مبانی روایت گری طرح صحبت می‌کند.

روز سه شنبه نیز که روز سوم و پایانی این کارگاه‌هاست الکساندر میرگورودسکی، دیمیتری یاکونین، مریم نقیبی و محمدمهدی ایزدخواه به ترتیب سرفصل‌های تحلیل هزینه‌های تولید انیمیشن، الزامات مرتبط با طراحی دمو، پوستر و کاتالوگ، توزیع بین‌الملل رسانه و تحقیقات بازاریابی پیش و پس از تولید را به شرکت کنندگان در رویازی۲ آموزش می‌دهند.
@nasrodinmolla