بعدی
like

نمایش و نقد «فریاد رو به باد» در کانون فیلم سینماحقیقت

‏. ‏(‏۱۵-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸)

برنامه‌ این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش و نقد فیلم مستند «فریاد رو به باد» ساخته سیاوش جمالی و عطا مهراد اختصاص یافته است.

به گزارش آرت کافه، این فیلم مستند ۶۲ دقیقه‌ای که برنده تندیس بهترین فیلم نیمه‌بلند بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره سینماحقیقت شده، از ساعت ۱۷:۳۰ عصر دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸ در سالن سینماحقیقت این «مرکز» به نمایش عمومی درآمده و سپس با حضور سیاوش جمالی و عطا مهراد (کارگردانان)، ناصر صفاریان (مسوول نمایش و نشست فیلم‌ها) و پیروز کلانتری (منتقد مهمان) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.


سینما  مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی  سینماحقیقت   فریاد رو به باد    سیاوش جمالی و عطا مهراد

«فریاد رو به باد» روایتی از دوران بلوغ دانش‌آموز ساکن دروازه غار است که آرزو دارد برای تغییر شرایط خود و محیط اطرافش خواننده شود. او در این مسیر با مشکلات زیادی از جمله مخالفت والدین، مشکلات مالی و نداشتن حمایت اطرافیان روبه‌روست...

عموم علاقه مندان برای تماشای این فیلم مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت ۱۷:۳۰ عصر دوشنبه (۱۶ اردیبهشت) به کانون فیلم «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه کنند.

شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است.